Vandaag hangt allesafvanlhv persoonlijken indruk/ tea met prima linnen overtrek per dozijn f l.SO - f 1.60 Iiiaiuv Water bederft mooie stoffen wint Geregeld A dverteeren is winnen DE UITSLAG VAN ONZE PRIJSVRAAG: IS U DETECTIVE? nE ^eslissendeoogenblikken met een gevoel van zekerheid en zelfvertrouwen te kunnen optreden is het noodig, dat Uw kleeding in elk opzicht correct en goed verzorgd is. Ongetwijfeld speelt de boord hierbij een groote rol. Of heeft U ondervonden, hoe onvoordeelig iemand er uit ziet, wanneer iets met den boord niet in orde is. Wie Mey's A er alj1)d keung en correct gekleed uit. De prijs is zoo billijk, dat men altijd een nieuwen boord kan omdoen en den ouden wegwerpen, als deze zijn dienst gedaan heeft. Is dat niet buitengewoon practisch? Prijslijst met afbeelding veler modellen gratis! I: laag; II: middelhoog De kwaliteit van alle namaak bleef -steads bij die der wereldbe kende Mey's Boorden verre ten achter. Ze zijn en blijven de beste Alphei a. d. Rijn Axel Delft Dordrecht Mey's Boordenhuis, Korte Hoog straat 37a, Tel. 54261 D. Raaphorst, Sr., van Manders- loostraat 43 Dekker-Vermeulen, Manufacturen J. F. Kloeg, Jacob Gerritstr. 14 Ashoff's Heerenmode, Voorstr. 233 En verder in alle plaatsen verkrijgbaar in de winkels, die aan Mey's reclame herkenbaar 2iin het gewenschte niet verkrijgbaar is, wende men zich tot den Gen. Vertegenw. J. W. Raeymakers. Claes de Vri'eselaan ra a. Rotterda Goes Gorinchem Gouda Hulst Leiden C. den Herder Zn., Koningstr. 4 C. H. P. Disco, Hoogstr. D 516 C. A. B. Bantzinger, Markt 18 A. A. Bisschop, Hoogstr. 19 A. Wilking, Manufacturen A. N. Turksma, Haarl.str. 171 Manus Turksma, Haarl.str. 157 Het Boordenhuis, Vischmarkt 7 Maassluis J. D. den Hengst, Veerstr. 25 M. Poot, Noordvliet 11 Middelburg H. J. M. Sies, Lange Delft H 11 Rotterdam: Mey's Boordenhuis, Korte Hoog- straat 37a, Tel. 54261 Vlissingen T. Manse-Damave, Walstr. 64 A. v. d. Sande, Bellamypark 56 en Scheldestr. 22 Vlaardingen J. A. Dulfer, Hoogstr. 210 de mooie nieuwe gloed gaat er af. kleuren kunnen doorioopen en meestal krimpt het goed of wordt slap. Van dit alles heeft U geen last indien U Linola gebruikt. Linola vervangt ..chemisch laten wasschen", het gaat veel vlugger en daar U het zelf doet is het veel goedkooper. Het zal U zeker voldoen. Prijs 1.40 per groote bus. Verkrijgbaar bij drogisten. ^^ermettejkschiedamJ Een aanhouder N.V. DRUKKERIJ DE SPAARNESTAD HAARLEM SPECIAAL INGERICHT VOOR KOPERDIEPDRUK j HET PROCÉDÉ VOOR MASSA-OPLAGEN Ons vermoeden is bewaarheid de sportieve aantrekkelijkheid van onze laatste prijsvraag heeft het grootste gedeelte van onze lezers wel kunnen verleiden, er hun krachten eens op te beproeven. En het was een lust, te zien, hoevelen zeer nauwkeurig waren ge slaagd in het geven van het juiste antwoord op de gestelde vragen. Zoodoende werd het echter onmogelijk, allen goeden oplossers een prijs toe te kennen de vijftig beschikbaar gestelde prijzen moesten onder de inzenders der goede oplossingen worden verloot. Hieronder laten wij op de eerste plaats volgen de vragen, mèt de antwoorden, zooals die ongeveer behoorden te luiden. Men kan daaraan zelf zien, of de ingezonden oplossing goed was, en anders, welke fouten of tekortkomingen er waren gemaakt. VRAGEN. In welk vertrek had de inbraak plaats Hoe heet de bewoner Welken datum en hoe laat werd de inbraak ontdekt Wanneer werd de inbraak gepleegd? Op welke manier verschaften de daders zich toegang Langs welken weg vluchtten zij Hoeveel daders waren er Is het mogelijk eenigszins de lichaamsgrootte van een der daders aan te geven Welke aanwijzingen kunnen leiden tot opsporing der daders ANTWOORDEN. In de huiskamer. Willem Pelt (te zien aan diploma boven het schrijfbureau). Den 6en Mei, 's morgens 9 uur. Bewijs loopende hangklok en de zon. in den nacht van 5 op 6 Mei, om 2 uur (te zien aan de nog brandende lamp en het klokje op den grond, dat door den val is blijven stilstaan). Langs een ladder, door het raam. Door de deur (voetsporen). '2. Een man en een vrouw (voetsporen). De vrouw moet tamelijk klein zijn, daar zij op een crapaud heeft gestaan, ohi een appel van de fruitschaal te nemen en dezen half afgebeten heeft laten liggen. Een normaal mensch van ongeveer 165 c.M. lengte kan met de hand vanaf den grond die plaats bereiken Voetsporen, bloedige handafdruk en het achtergebleven stuk ijzer op het schrijfbureau, dat hij mogelijk als werktuig gebruikt heeft. Van de vrouw eveneens voetsporen, het verloren, gebroken hals snoer op den grond, en de beet in den appel. En nu volgt de lijst van die gelukkigen onder de goede oplossers, die door het lot als de vijftig prijswinnaars werden aangewezen. A. Verhage, Aagtekerke No. 26 v. d. Weel, Veldwachter te Zonne- maire T. Boonstra, Walstraat 10, Vlissingen Oerda Roozee, Postkan- 'erseke E. C. Boogerd, Oprit 12, Boven Vlissingen; I. Brasser, Kouddorp C 50, Westkapelle J. Bruil, Weststraat A 129, Kapelle bij Goes P. G v. d. Louw, onderwijzer, Kerkwerve K. 53 M. de Jonge, I ulpstraat 3, Ter Neuzen C. Manni, Oude Vlissingscheweg V 27 Veld zicht Middelburg; L. Luijdwegt, Dorpstraat B 179, Wemeldinge (Z.) d.<LPr.een EEkweert A 122, Colijnsplaat (N.B.) J. Meert, Molenstraat 43, Vlissingen J. A. Lucieen, Segeerssingel V 58 a., Middelburg; C. M. Amadio, Bellamypark 40, Vlissingen J. Morres Mohu, Stoppeldijk, Rapenburg C 107; P. v. Helleman, Schuitvlotstraat 170, Middelburg- H. v. d. Hielen, Lange Singelstraat N. 202, Middelburg Z. Heijboer, Axe schestraat A. 132, aa, Zaamslag (Z.V.)J. de Roos, Biervliet; M. Loekemeijer, Bankerstraat 17, Vlissingen D. de Kok, Paul Kruger- straat 92 Vlissingen; A. C. Bernard, Dwarsstraat T. 8, Middelburg; P. J. Herdink, Jr. Kloetinge M. de Jonge, Tulpstraat 3, Ter Neuzen H. v. d Sande, Groote Kade 12, Breskens A. Bedet, Rijksambtenaar te N'eu^-Namen (Z.)Mej- M. v. d. Küft, Zierikzee C. Westdorp, Bagijn- hof E 158, Middelburg; P. C. Zuijdweg, Vredehof, Kats, N. Beveland; J. Holm Manhuisstraat C. 78, Zierikzee G. J. BreSa, Molenaar, St. Annaland A. J. Goudzwaard, N. 77, Segeerssingel, Middelburg I. A. Y' 3°ven, Torendijk 221 V., Kortgene Mej. J. Haverhoek, Glacistraat v''ssingen MeJ- W. v. d. Veen, Sanatorium „Erica", Nunspeet (Old.)Mej. C. Mieras, Daniëlstraat B.102, Wemeldinge (Z.); J. v.d. Peijl, Tramstraat 16, Terneuzen J. C. den Broeder, Hyacinthenlaan 30, Vlis singen J. v. d. Klooster, Adr. Butijnweg 13, Rilland-Bath. (Z.); L. J. 14eiJ:eloo, Dorpstraat B. 3, Gapinge (Z.); W. Westdorp, Molendijk, café, s Heerenbroek A. Sjeijp, Havenstraat 3, Terneuzen E. Boom, Huize „Cadsandria", Breskens Mej. J. Oele, Den Burg, Texel B. Jomse, Branderij motengang M. 246 d., Middelburg A. Lommen, Sarasijnstraat b Vlissingen G. Lievense, Verhuijl Quakkelaarstraat 56, Vlissingen R. Hommers, Nieuwstraat 58, Goes; W v. Strien, Piccardstraat 34, Goes. In den loop der volgende week worden de prijzen verzonden, zooveel moge.ijk zal daarbij rekening worden gehouden met de wenschen, welke door de inzenders waren geuit

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1931 | | pagina 26