SPORT o N Prachtig werk van onze voetballers te Parijs in de tweede helft, toen de Franschen zoo geweldig in actie kwamen om het ver loren terrein te herwinnen. Met niet min der dan 4—1 leidde 't Nederlandsch elftal met de rust, een weelde die vreemd, doch daarom toch niet minder goed aandeed. De gunstige kentering, welke reeds in het vorig seizoen is aangevangen, heeft zich voortgezet. Ze is begonnen met 'n fraai resultaat tegen de sterke Italianen en met een overwinning op 't Belgische team. Wel volgde kort daarop wederom een nederlaag in Antwerpen, maar de fraaie overwin ning op de Denen was toch weer een duidelijk bewijs, dat we de magere jaren achter ons hadden. Dit is Zondag in Colom- bes, 't Olympische stadion bij Parijs, bevestigd gewor- -den. l'oor de groote match le olombes. n. d. Meulen en de Fransche aanvoerder Thepot begroeten elkaar, onder het overhandigen van huldeblijken. lijk nog een flink aantal van de vele te Parijs ver blijvende landgenooten acte de présence, zoodat men zich in Colombes werkelijk te Deurne of Kiel bij Antwerpen kon wanen. Die talrijke oranjegezinden hebben intusschen niet weinig genoten. Daar was na een 01 achter stand allereerst snel de gelijkmaker en vervolgens de hierboven gememoreerde drie goals, welke ons bij de rust een 41 voorsprong gaven, zoodat men, gezien onze erkend goede verdediging, een vrij veilig gevoel over zich kreeg. Holland scoorde in den wedstrijd tegen Frankrijk driemaal in nog geen vijf minuten tijd. Op onze kiek Pagendaei's derde goal, melke den stand op t4 bracht. 678 VRIJDAG 4 DECEMBER 1931 No. 27 Het Nederlandsch Elftal, dat Zondag in Parjjs met 4 Troon van het Fransche vertegenmoordigende team. Staande van l.n.r.van Kun. n.d. Meulcn, Mol, W'els, Anderiessen. Weber. Knielend idem Adarn.n. Nellen, Lagendual, Paauroe.v. Heel De Hollandsche voetbalenthousiasten trekken tegenwoordig al even gemakkelijk mee naar Parijs als zij voor den oorlog mee naar Antwerpen gingen. Eenige duizenden waren er zeker de Belgische en Fransche grens overgetrokken. Hierbij gaf natuur- Oe aankomst der Hollandsche voet ballers te Parijs. De Hollandsche kolonie roas er oertegenrooordigd. n. Heel neemt van mej. Labouchere een nieuwe mascotte in ontvangst. De meeste voetbalkampen, vooral die van eenige beteekenis, hebben hun eigenaardigheden. Eigenaardigheden dan in verschillende vor men, hetzij in een groote nederlaag of dito over winning en vaak ook door de manier, waarop de doelpunten, zoo ze er althans waren, werden ge scoord. De match van Colombes zal hen, die haar heb ben aanschouwd, om meer dan één reden lang in het geheugen blijven. Vooreerst waren daar tijdens de eerste helft de drie Hollandsche doelpunten in drie minuten tijd en vervolgens de '"gstige periode

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1931 | | pagina 6