t 5K - \Mg No. 37 VRIJDAG 4 DECEMBER 1931 679 l)e Fransche ploeg, melke sterken tegenstand bood en nooral in de tweede helft sterk kwam opzetten. Desondanks werden de Fransehen met 1-4geklopt. Bij tegenstanders als de Fransche weet je echter niet makkelijk waar je aan toe komt. Het begon bij de hervatting vrij onschuldig en zelfs kreeg men den indruk dat de uitslag nog nadeeliger voor de Franschen zou worden. Toen echter de achterstand eenmaal was verkleind, kwam de Gallische naan onweerstaanbaar opzetten. Paauwe kon zijn man in die periode niet meer houden en Anderiessen, die zoo uitstekend was begonnen, scheen absoluut uitgespeeld. Dank zij het uitstekende werk van v. Heel en ons achtertrio, leverde de Fransche invasie echter nog slechts één doelpunt op. Het was een angstige, doch daarom toch niet minder aantrekkelijke periode. Het Fransche spel staat technisch zeker niet op een hoog plan, doch door zijn wispelturigheid is het toch wel aantrekkelijk. Frankrijk op zijn best kan het elk tegenstander lastig maken, al gelooven wij niet, dat het mogelijk is zoo'n tempo als wij hierboven beschreven, langer dan een half uur vol te houden. Dat kan echter juist genoeg zijn. In dit geval was het tenminste een groot geluk, dat wij de gastheeren voor waren geweest. Nog een, spelkiek uil de match Frankrijk— Nederland. Met een geweldig schot oan grooten afstand heeft Lagendaal den Franschen doelman poor de derde maal gepasseerd. Tot slot ons compliment aan de spelers en de menschen, die ze gekozen hebben. De kentering is maar niet zoo vanzelf gekomen, doch daarom geeft ze juist temeer reden om er zich over te verheugen. Aan de T. C. moet het resultaat van Zondag we» weer een groote vol doening hebben geschonken. De systematische arbeid der Commissie leden heeft eindelijk tot het gewenschte resultaat geleid, niet alleen in den vorm van eenige overwinningen, doch ook nog in een ander opzicht. Want, naast de uitstekende ploeg heeft men thans het over zicht over talrijke jonge behoorlijke reserves en staan er bovendien vele krachten gereed oin, wanneer ditsnoodig mocht zijn, de gelederen aan te vullen. Neen, de magere jaren ze zijn inderdaad heel mager ge weest liggen gelukkig achter ons. S/telmoment uil den wedstrijd Frankrijk—Nederland te Parijs. Na <le rust kwamen de Franschen geweldig opzetten en ontstonden er poor het Ihdlandsche doel geoaurljjke momenten. Onze kiek is er een bemjjs pan. Voetbal in Zeeuwsch Vlaanderen, liet elftal Pan Hulst, dat Zondag een punt aan Axel moest laten en daardoor zijn kampioenskans zag oerminderd. Axel benocht Zondag in Hulst een gelijk s/tel tegen <le club- pan dien naam. Fen kranige prestatie.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1931 | | pagina 7