E NTOO oele POEL 1 834 VRIJDAG 8 JANUARI 1932 No. 32 Een kijkje op een onzer vele pluiin- oeefokkerijen. lijk Op de pluinweeientoonstelling te Goes. Een mooi paar zilver Wyandotten, dat in deze klasse het fraaiste koppel rvas. Het gaat bergafwaarts met velerlei. Beang stigend is onze tijd, die bijna alle gevestigde bestaansmiddelen aantast. Nu ja, degenen die eenmaal in het zadel zitten, houden het over 't algemeen wel vol tot weer betere tijden aan breken. Maar voor de jonge menschen, die nog geen richting hebben gekozen, is het uiterst moei- tot een beslissing te komen. Het ziet er in den landbouw niet naar uit, dat het daar weer spoedig rozengeur en maneschijn zal zijn, integendeel, we mogen niet verwach ten, dat de crisis binnen korten tijd weer tot het verleden zal behooren. Prettig klinkt dat niet, maar wij moeten ons hoeden voor te veel optimisme, dat door de werk- lijkheid niet wordt gerechtvaardigd. We moeten roeien met de riemen die wij heb ben, en ondertusschen afwachten, wat de toekomst ons brengen zal. Natuurlijk zijn er velen, die zich in dezen tijd gaan specialiseeren op een pro duct, waarvan zij nog iets verwachten. Zoo is o.a. in Zeeland de laatste jaren de glas cultuur in opkomst geraakt, zoozeer, dat we al eens een waarschuwend woord lieten hooren, dat nu niet overbodig blijkt te zijn geweest. De fout Een mooi beestje, dat nog al mak is. Op de pluimDeetentoonslelling Ie Goes. De mooiste Ylaamsche reus nan de tentoonstelling nan de gele categorie.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 2