Kr^&T. Ongunstig NIVEA Eksteroogen BLONDINES! Salts Kon nooit boter eten. ROBERTS NURBLOND Als kind reeds maagzuur. Goed voedsel - slechte spijsvertering. Denk toch niet, dat U bepaalde spijzen niet moogt eten, omdat U ze niet verdragen kunt. De fout ligt immers meestal niet bij het eten, doch bij uw spijsvertering. Zorg daarom dat uw spijsvertering in orde is en U kunt eten wat U maar wilt. Zoo ging het ook met deze vrouw „Ik gebruik Kruschen Salts nu ongeveer drie jaar. Ik begon het eigenlijk te gebruiken voor rheuma- thiek, waar ik toen hevige last van had. Kruschen maakte hier spoedig een eind aan en nu heb ik er zelden of nooit last van. Maar wat ik het grootste succes van Kruschen vind is, dat het een einde maakte aan mijn voortdurende maagzuur, waar ik reeds als kind last van had. Ik heb nooit boter kunnen eten en altijd maar een heel klein beetje vet. Nu eet ik juist erg graag boter, en eet het zelfs veel, zonder eenig bezwaar. Ik heb Kruschen Salts al in honderd gevallen aangeraden. Mevr. A. M. W." Denk eens een oogenblik na over dc oorzaak van uw indigestie. Uw inwendige organen hebben aan veerkracht verloren, en de maag- of verteringssappen houden op vol doende te vloeien. Uw voedsel in plaats van verteerd te worden en opgenomen in uw lichaam hoopt zich nu op in uw maag en inwendige organen en brengt schadelijke zuren voort. Het onmiddellijke gevolg van de zes zouten in Kruschen is een natuurlijke aansporing voor de verterings- en andere lichaams sappen. Al spoedig nadat U met Kruschen Salts begonnen bent, kunt U den invloed ten goede merken. U zult met groote vol doening bemerken, dat U van alle maaltijden kunt genieten, zonder eenige onaangename gevolgen. En als U doorgaat met „de kleine dagelijksche dosis" zult U inzien, dat de verbetering die Kruschen U bracht, van blijvenden aard is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten a 0.90 en 1.60 per flacon. Import.: N.V. Rowntree Handels- Mij. Heerengracht 209, A'dara-C., Een dokter geeft het middel aan om uwe voeten steeds vrij van likdoorns te houden. „Snijdt nooit een likdoorn uit," waarschuwt Dr. Read, „het is gevaarlijk, want daardoor zou bloedvergiftiging kunnen ontstaan. De veilige en gemakkelijke manier om likdoorns voor altijd kwijt te raken is Saltrates Rodell in warm water te doen, totdat de vrijgekomen zuurstof het water als volle melk doet uitzien en zoo zacht als regenwater heeft gemaakt. Als gij uw voeten in dit melkachtige bad doet, dringt de zuurstof in de poriën door en maakt de likdoorn week. Zonder pijn kunt gij dan de likdoorns met wortel en al ver wijderen en ze zijn voor altijd verdwenen." Pijnlijke, gevoelige en brandende voeten worden door Saltrates Rodell verzacht en genezen, wintervoeten en eeltknobbels even eens. Na 's avonds zoo'n melkachtig bad genomen te hebben, kunt gij den volgenden dag loopen, springen, dansen en alles doen wat u lijkt. Geen likdoorns meer, noch ver moeide of brandende voeten. Saltrates Rodell is voor een gering bedrag onder garantie bij Apothekers, Drogisten en in alle goede Parfumeriezaken verkrijgbaar. nen in het filmbedrijf en ik ge- t wij »ijn er verrukt over." Een nieuwe Shampoo geeft aan donker gewor den haar de oorspronkelijke goudglans terug. Laat niet toe, dat Uw mooie blonde haar aan schoonheid ver liest, dat de glans en kleur vermindert. Het van nature teere blonde haar vereischt bijzondere zorg! In "Roberts NUR-BLOND" vindt U eindelijk de speciale Shampoo voor Blondines, die niet alleen het blonde haar de natuurlijke goudglans doet behouden, maar ook verkleurd of donker ge worden haar weer de oorspronkelijke lichte goudkleur terug geeft. "Roberts NUR-BLOND" laat geenerlei besUnddeelen achter, die blond haar donker en glansloos maken. Het bevat geen verfstoffen, geen schadelijke bleekmiddelen, geen henna. Reeds de eerste proeven toonen de verrassende uitwerking aan: het haar wordt zacht als zijde, krijgt een prachtige gouden glans en een aangename geur. Meer dan een millioen Amerikaansche dames en ook honderdduizenden Duitsche Blondines gebruiken NUR-BLOND met uitstekend resultaat. Indien de uitwerking niet aan de hoogste verwachtingen be antwoordt. geld terug! Overal verkrijgbaar. Neemt nog heden een proef. (in Amerika bekend onder den naam "Blondex") De Shampoo voor Blondines Alleen-'Vertegenwoordigd moakt voor Uw huid vooral een zorgvuldige behandeling mei noodig opdal ze niel ruw wordt en gaal harsten. Het beste is Uw gezicht en handen eiken avond grondig in te wrijven. Maar ook overdag, alvorens naar buiten te gaan, kunt U Nivea nemen, daar ze volledig in de huid doordringt en geenerlei glans achter laat. Nivea geelt U de teint der jeugd; Irisch en gezond wo rdt Uw uiterlijk. PEBECO MIJ., AMSTERDAM-C. Het verschil met luxe cremes: Nivea: grootere werkzaamheid, lagere prijs. In doozen: van 15, 20, 40 en 90 ets. In tuben: van 35 en 55 ets.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 25