DE UITSLAG VAN ONZE KERSTPRIJSVRAAG 904 VRIJDAG 22 JANUARI 1932 No. 34 VLISSINGENDe oisschershaven en de Engelschekade, maarbonen op den achtergrond de kerktorens en de kranen der Maatschappij De Schelde- domineeren. renstraat 30, issingen. C. Baas, Kerkplein 211, Kapelle (bij Goes). P. Finson, Ekkerzee. 1. J. E. Feleus, A. 60, Kattendijke. J. Kayser, Langestraat 86, Hoek. J. L. Overbeeke, C. 43, Baarland. Mej. J. Duvekot, Weststraat 68, Borsele. Mej. M. Finson, Nieuwdorp (bij Goes). J. W. v. Westen, Schutters- hofstraat K. 122A, Middelburg. A. C. Bernard, Dwarsstraat T. 8, Middelburg. P. Coomans, Scher- penisse. P. Visser, Nieuwe Kerkstraat, Hansweert. Mej. 1. v. Poorten, Dorpstraat 132, Graauw. J. Baart, St. Bavostraat 1, Aardenburg. R. v. Broek hoven, Julianastraat, Axel. L. Dalebout, Ekkerzee. C. Schippers, Heerendreef 130, Aardenburg. 1. v. Hoate, Kloetinge. J. H. de Smidt, Oostkade 29, Sas van Gent. F. Hessling, Lange Delft H 3, Mid delburg. P. F. Hoogesteger, Westsingel 33, Goes. W. Manni, Oude Vlissingscheweg V 27, Middel burg, J. v. Dammen, Rilland-Bath. J. v. Splunder, Irislaan 20, Vlissingen. De prijzen, bestaande uit de luxe-voorwerpen, die bij de opgave onzer Kerstprijsvraag werden aangekondigd, zullen in den loop der volgende week aan de winnaars worden toegezonden, waar bij zooveel mogelijk rekening gehouden wordt met door de inzenders zeiven geuite wenschen dienaangaande. Rest ons slechts, den winnaars oprecht geluk te wenschen met hun buitenkansje. En hun, wien het lot dezen keer minder gunstig gezind was, wenschen wc goeden moed toe voor den volgenden keer. Zoo verrassend was het succes onzer laatste prijs vraag en zoo overstelpend het aantal inzen dingen, dat geen enkele onzer vroegere op gaven daarbij in vergelijking kan konten. Naast de eenigszins geheimzinnige aantrekkelijkheid van het vraagstuk moet dit wel te wijten zijn hieraan, dat juist de groote feestweek van December zich zoo bij uitstek er toe leent, om rond haard of tafel geschaard, gezamenlijk zoo'n gezellig raad sel uit te puzzelen. Het nazien dier ontelbare oplossingen vergde dan ook geruimen tijd en wel mag vastgesteld worden, dat de juiste oplossingen verreweg in de meerderheid waren. Deze luidden 1. als papier bereide dierenhuidper kament 2. product van een bepaalden vogel spermerei 7. uitstekendopperbest 4. plaatsje in Groningen Loppersum; 7. bepaald soort vruchtenhandperen 6. tuinversieringbloemperk; 7. barbier van een koninghof kapper. Het spreekt vanzelf, dat sommige afwijkingen van deze officiecle oplossing, die tóch aan de ver- eischten voldeden, zooals b.v. superieur in plaats van opperbest, en klei- of kwee-peren, inplaats van handperen, eveneens als goed werden gerekend. Het lot heeft onder de talrijke goede oplossers nu de volgende inzenders als prijswinnaars aan gewezen M. I. v. Bemder, Kortevorstraat 19, Goes. Mej. E. J. Dorleijn, Vlissingschestraat B 320, Souburg. C. M. Hartog, Schoolstraat A 238, St. Maartensdijk. G. J. Kardol, Korte Nobelstraat A 77, Zierikzee. J. J. Smallegange, Zomerstraat B. 7, Ellewoutsdijk. J. N. D. Bijl, v. Dishoekstraat 17, Vlissingen. J. Davidse, Lage Weg E 97 A, 't Zand bij Middel burg. P. v. d. Jagt, Hoogstraat 21, Tholen. G. C. Risch, Gringweg, Kruiningen. B. C. v. Sluis, v. Steenbergenlaan 21, Terneuzen. C. W. Udo, Oost kade 11, Sluiskil. C. A. H. v. Bijlevelt, de la Reij- laan 28, Zeist. G. J. Breas, Molenaar, St. Annaland. j. P. de Hullo, Bree 133, Middelburg. Th. J. v. d. Peijl, Smallegangesbuurt 21, Goes. M. de Valk, Mariniersplein 6 D, Vlissingen. P. Weststrate, A. 50, 's-Heerhendrikskinderen. L. Krijger, Noordstraat D. 8, Brouwershaven. M. A. Wagenaar, Langeweg 10, Breskens. Ch. L. de Mul, Eiland D. 32, Philip pine. P. M. v. d. Est, Oud Vossemeer. C. de Feiter, Hoogezoom, Renesse. Mej. J. Verhoeff, Kasteel straat 87, Vlissingen. Mej. C. v. Es, Groene Weg, Ncordgouwe. A. Maat, Groede. P. Japse, Schelde- straat 94, Goes. Mej. J. M. v. d. Velde, v. d. Mande-

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 8