Wordt slank! .NIVEA Beschermt Urn huid Kruschen Salts y* Pijn tusschen Uwe Teenen kan ernstig zijn! Doodziek na eiken maaltijd. Voor lichaamsmassage NIVEA OLIE, vooral na het baden (Ik Zuster leed aan hevige indigestie. Nn gelukkiger dan ooit. zorgen, dat de verteringssappen weer normaal vloeien en U zult van uw maagkwalen verlost zijn. Dit is ook de manier waarop Kruschen Salts te werk gaat en waardoor het een zoo snelle en duurzame verlichting brengt van alle indigestie. De onmiddellijke uitwerking der zes minerale zouten in Kruschen is een aansporing voor de lichaamssappen, die weer gezond en normaal vloeien. Dit beteekent het einde van alle indigestie En een ongekend en onverdeeld genot van uw maaltijden, terwijl U in 't minst niet beangst hoeft te zijn, dit naderhand te moeten „bezuren". En dit niet alleen 1 U zult ook spoedig den heilzamen invloed merken, die Kruschen Salts op uw bloedsomloop heeft. U zult zich een ander mensch gaan voelen, gelukkiger, opgewekter en met meer eetlust dan ooit te voren. Het leven van een verpleegster laat niet veel vrijen tijd over, maar omdat ik zooveel aan Kruschen te danken heb, vind ik het een staaltje van mijn plicht om U en ook anderen de feiten mede te deelen. Ik had er gen last van te veel maag zuur en opgeblazenheid en wel zoo erg, dat ik er echt ziek van was. Ik kon gewoon niet eten. Alleen de gedachte eraan maakte mij al on passelijk. Als ik mijzelf absoluut dwong om wat te eten, werd ik ernstig ziek en het eindigde met flauw te vallen. Ik begon werkelijk het leven als een last te beschouwen. Nu heb ik 12 maanden lang Kru schen Salts gebruikt en zonder eenigen twijfel heeft dit mijn maag en spijsvertering weer geheel in orde gebracht. Ik ben nu zoo gezond als 't maar kan en heb meer pleizier in mijn werk dan ooit te voren. Al mijn patiënten, die ervoor in aan merking komen, raad ik ook aan Kruschen te gebruiken. Zuster E. S." Indigestie wordt veroorzaakt, door dat uw maag- of verteringssappen niet normaal meer vloeien. Hieruit volgt, dat uw voedsel, in plaats van door het organisme te worden op genomen, zich in uw lichaam op hoopt en daar gaat gisten, waardoor schadelijke vergiften ontstaan. U behoeft er daarom slechts voor te is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten a 0.90 en 1.60 per flacon. Imp.: N.V. Rowntree Handels Mij., Heerengracht 200, Amsterdam (C.) De eerste symptomen van een gevaarlijke ziekte aan Uwe voeten vertoonen zich tusschen Uwe teenen: vochtige, barstende en vervellende huid, brandende jeuk, witte dikke huid, en dikwijls een onaangename lucht. Deze symptomen zijn de voorboden van een ziekte genaamd „de Athleten-Voet", veroorzaakt door een ziektekiem: de tinéa trichophyton. Om snel een einde te maken aan deze marte ling. moet ge een pakje Saltrates Rodell koopen. Strooit een hoeveelheid in warm water totdat de vrijgekomen zuurstof hieraan het voorkomen geeft van roomachtige melk. Wanneer ge Uwe voeten in een dusdanig bad dompelt, tast de zuurstof de kiemen aan en vernietigt deze, ter wijl zij diep in de poriën dringt en eelt en lik doorns zoozeer zacht maakt, dat U deze, zonder pijn, geheel en al met wortel kunt uitlichten. Pijn, opzwelling, wintervoeten en knobbels ver dwijnen en dikwijls zal het mogelijk zijn dat ge, na één Saltrates Rodell bad, schoenen zult kun nen dragen welke een geheele maat kleiner zijn. Saltrates Rodell zijn bij alle apothekers en dro gisten en in goede parfumeriezaken te verkrijgen. drocÜs* H a„apo^;rt 20 .raa* ,eCVce .derFa.G^.,,— iw4:e' M supp°sA°:td - r mooV 1 vett^<ï &OC»; Indien U gaarne de gracieuse slankheid be reiken wilt, die nu over de geheele wereld in de mode is, zal het U interesseeren te verne men, dat er nu een diaetetisch vermagerings middel samengesteld is, hetwelk stoffen bevat, waarvan bij wetenschappelijke proefnemingen gebleken is, dat zij een constant gewichts verlies teweegbrengen, hetwelk volkomen on gevaarlijk is, omdat het langzaam en geleidelijk geschiedt. Het preparaat, dat Facil-pastilles heet, wordt gegarandeerd onschadelijk te zijn en vereischt geen diëet. Facil-pastilles zijn verkrijgbaar in de apo theken en drogisterijen a 3.per buis van 100 pastilles voor een vermageringskuur van 3 weken. Gebruiksaanwijzing, tabel van nor maal gewicht en referentiën van personen, die door het gebruik van Facil-pastilles slank geworden zijn, zijn aan iedere buis toegevoegd. opdat ze niet gaal springen of barsten. Wrijf de huid niet alleen overdag, vóór het naar buiten gaan, in, doch ook 's avonds vóór het naar bed gaan. Het weefsel wordt veerkrachtig, de huid gezond en sterk. Weer en wind zullen U niet meer deren. Het verschil met luxe cremes: NIVEA: grootste werkzaamheid, niettemin goedkooper. PEBECO MIJ., AMSTERDAM-C. Doozen van Nivea-Oli 15 tot 90 ets. Tuben van 35 en 55 ets. e Flesschen van 75 en 120 ets.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 7