PHILIPS Jfoü/attis pas wat Een belangrijk oogenblik voor Uw schoonheid! PALMOLIVE 6een eksteroogen meer WAAROM LAMPEN? Aambeien bij GRIEP VAN RIJ N S Ïc1b"" MOSTERD Een uitkomst Een Philipslamp mag iets duurder zijn dan een zoo genaamd goedkoo- pe lamp, - in het gebruik is een Philipslamp het voordeeligst. Door Uw lage stroom rekening heeft U het kleine prijsver schil reeds binnen een maand ruim schoots ingehaald. Gebruikt Philips „Argenta'Mampen en denkt er aan Hoest-Qriep-Bronchitis-Asthma Voor de Borst Let op als gij Uw zeep koopt In- en uitwendige, zoowel bloedende als blinde aambeien worden krachtig bestreden door Aambeienzalf Boom Het jeuken bedaart spoedig. Alleen echt zoo de verpakking is voorzien van bijstaand fabrieksmerk. - Verkrijgbaar in Apotheken en Drogistwinkels a 0.90 per potje TJvcran Oogenblikkelijk zal Abdijsiroop den strijd aanbinden met de bacillen, die zich bij U ophoopten. Zonder pijn, zonder moeite zult Gij de taaie slijm kwijt raken, die bezwangerd is met millioenen ziektekiemen. Vraag daarom direct bij Uw apotheker of drogist bij: AKKER -T fst Men 's e' ,n Rts,aaRd Abdijsiroop \Ok/ -.W®* «r .stollen" lol Aodijsiroop AqT Ron bons (60 cent) mcl behoud oT* van alle genc/ende bestanddeelcn Bespoedig dus Uw genezing en gebruik buitenshuis de nieuwe „Sedert jaren had ik last van eksteroogen en gevoelige voeten. Ik probeerde bijna elk middel. Toen las ik eens, hoe één zuurstof bad in 3 dagen 13 eksteroogen verwijderde met wortels en al, zoodat ze nooit terugkwamen. Zoo ontdekte ik Saltrates Rodell, dat elke eksteroog in hoogstens één week verwijdert. Nu zijn mijn voeten even sterk en gezond als 30 jaar geleden en heb ik geen zorg meer met eksteroogen en gevoelige voeten." Saltrates Rodell verdrijft eksteroogen snel en pijnloos omdat het water millioenen kleine zuurstof- blaasjes bevat, die in de poriën van Uw huid doordringen en de eksteroogoplossende zouten direct tot diep in de wortels der hardste eksteroogen brengen. Vermoeide en pijnlijke voeten vinden direct verzachting. Elk pakket wordt verkocht met uitdrukkelijke garantie: Geld terug indien niet tevredenstellend. Verkrijgbaar in alle Apotheken, Drog. en Parfumeriezaken Is het U wel bekend, Mevrouw, dat Uw schoonheid voornamelijk afhangt van de zuiverheid van Uw zeep? Die zuiverheid ligt niet alleen in de kleur of het uiterlijk, doch hoofdzake lijk in de samenstelling der zeep. Vóór U zeep koopt, dient U dus voorzich tigheidshalve te weten waaruit deze bestaat. Alle schoonheidsspecialisten bevelen een zeepsoort aan, die uit plantenoliën is bereid; en zij zijn het er over eens dat Palmolive, uitsluitend olijf- en palmoliën bevattend, uiterst zuiver is. Palmolive bevat geen kleurstoffen, is evenmin langs chemischen weg ont kleurd zij behoudt daardoor haar volle zachtheid en delicaten geur. cent per stuk Wacht niet tot de koorts oploopt, als Gij hoest, transpireert, U rillerig en als geslagen voelt: dit is het moment om Abdijsiroop te gebruiken, omdat Abdijsiroop snel en grondig werkt. Vanaf den eersten lepel ondervindt Gij een buitengewone verlichting. Uw hoest verdwijnt, Gij kunt dan de koorts meester worden en slapen zonder uitputtende hoestaanvallen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 26