Zeeutüsche Sport No. 37 VRIJDAG 12 FEBRUARI 1932 1019 11issingen kampioen. Burge meester oan H oeideren hijscht de kampioensidag op 't terrein. Missingen s kampioenschap. Autoriteiten en officials waren tegenwoordig hij de huldi ging der iHiethalkampioenen te i'Jissingen. Terneuzen met 4-1 door Middelburg geslagen. Spelmoment. De Middelburg-keeper, die Zondag goed op dreef was. onderbreekl één der aanvallen van Terneuzen. Onder de goede, strenge en rechtvaardige leiding van arbiter Metz is de groote Zeeuwsche strijd van 2 A. gestreden. De zege is behaald door de hoofdstedelingen, die wonnen met een geflatteerden 41 -uitslag. Het is een zware strijd geweest met vele momentjes, waarin we wel even een botsing tusschen de spelers verwachtten. Door zeer tactisch optreden van den scheidsrechter kon de wedstrijd gelukkig niet ontaarden in een duw en smijtpartij. Het is een forsche, maar niettemin genoeglijke match gebleven. Dat Middelburg een goede kans op de overwinning had, vermoedden wij wel, doch dat de overwinning zulke groote cijfers zou laten zien, hadden wij niet verwacht. In tegenstelling met andere wedstrijden, was Vrouwe Fortuna nu eens aan Middelburg's zijde. En dat wel speciaal aan de zijde van de Middel- burgsche verdediging. Menige opgeiegde kans zelfs voor open doel werd gemist door de Terneuzenaren, die lang niet 't slechtste van het spel hadden. Terneuzen had zelfs nog het ongeluk een penalty over de Middelburglat te zien verdwijnen. Vóór de rust was Terneuzen de meerdere en kon dit in een 1O-voorsprong uitdrukken. Toen de rust inging met 1 1, waren wij nog lang niet zeker, wie ten slotte met de puntjes zou gaan strijken. Tegenover een fel spel van Terneuzen, zat Middel burg niet voldoende op den bal. Het spel werd in de voorhoede te kort gehouden, terwijl het beslis sende schot in de groen-witte-voorhoede ontbrak. De Terneuzen-achterhoede liet zich door deze spelmethode niet van de wijs brengen en verdedig de dan ook met succes. Aan de andere zijde was juist het „schot" wel aanwezig en het is alleen aan het juiste en resolute ingrijpen van de Middel burg-backs te danken, dat de beide binnenspelers van Terneuzen geen kans kregen om te schieten. In het uiterste geval was er dan nog de groen-witte keeper, die eenige formidabele schoten keurig opving. De beide middenlinies hebben zich goed van haar taak gekweten en haar voorhoede uit muntend gesteund. De groen-witte spil viel op door zijn goede spel, waarmee hij menigen aanval der Terneuzenaren stuitte. De vorige maal, dat wij Terneuzen bezochten, was het spel van den rechtsbuiten aanmerkelijk beter dan in dezen wedstrijd. Thans had zijn collega aan de overzijde meer succes, ondanks het feit, dat de gebroeders Leynse het hem geweldig moei lijk maakten. De beide Middelburgsche vleugels waren in goe de conditie en vooral Merk deed zich weer van een goede zijde kennen. De doelpunten door de Middelburgers gemaakt, waren voor den Terneuzen-keeper, die weer ver dienstelijk zijn doei verdedigde, niet te voorkomen. Na de rust hadden, in tegenstelling met de eerste helft, de Middelburgers het beste van het spel. Toen de stand 31 geworden was, ging Middelburg gemakkelijker spelen, terwijl de Terneuzenaren den moed eenigszins lieten zakken. Komt mannen van Terneuzen, dat zijn wij van jullie niet gewoon, nooit den moed opgeven. Beide partijen hadden zich geheel gegeven en tegen het einde van den strijd deed zich de ver moeidheid van diverse spelers wel gelden. Intus- schen heeft Middelburg haar positie gehandhaafd. De race met Hero wordt onvermoeid voortgezet. Moge het onzen provinciegenooten gelukken het kampioenschap binnen te halen. Een hoekschop op hel doel nan Middelburg. Spelmoment uit den met 41 door de bezoekers gewonnen wedstrijd Terneuzen- Middelburg. Terneuzen niet minder., ondanks de flinke neder laag. Spelkiek uit de match te Terneuzen enencens genomen Door 't Middelburgsche doel.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 27