HYMMZIJH EBTOMfoW Van Houten s Een teint van ƒ50.000 JSe vv&tclfi£j(!iflófc Ui tfjejiïuu/b »Ik zal maar weer eens inschenken. ASPIRIN ADVERTEERT IN DIT BLAD Minder dan een cent per kop a Onze Magazijnen te Amsterdam, Den Haag en Rotterdam zijn de grootste, best gesorteerde en meest modern ingerichte in Nederland. Door concentratie van den inkoop zijn onze verkoop-prijzen uiterst laag gesteld. Ruim 80 verschillende verkoop- afdeelingen, Lunchroom, Daktuin Leesbibliotheek, Rijkspost-,Telefoon- en Telegraafkantoor, Bagagedepot van de Nederl. Spoorwegen, Eigen Auto-besteldienst, Kapsalon*) enz. AIImd in Den Haag en Rotterdam. Alleen m Rotterdam. AMSTERDAM DEN HAAG ROTTERDAM Ik weet 't uit een ervaring, die lang niet van gisteren is. Niets valt er zoo 's wintersavonds meer in den smaak dan een geurige kop Van Houten's Cacao. Voor 't geld behoeft niemand 't te laten - minder dan één cent per kop. In zoo'n ouderwetschen ketel kan je ze 't beste klaar maken; als ze gereed is nog even op een zacht vuurtje laten trekken, dat verhoogt den fijnen smaak.« Bijna dagelijks duiken producten dikwijls van twijfelachtige en duistere herkomst op, welke somtijds onder fraaiklinkende na men op de markt gebracht worden, oogen open en schenk Uw vertrouwen aan het product, dat reeds meer dan 30 jaar een op den voorgrond tredende plaats in de geneesmiddelenschat inneemt en door bijna alle doktoren tegen verkoudheden, rheumatiek en griep enz. aanbevolen wordt. Een verrassend nieuw idee op het gebied van gelaatspoeder Een wetenschappelijk onderzoek heeft nu een een voudige en gemakkelijke manier doen ontdekken om het poeder den geheelen dag op het gelaat te houden. Deze wonderbaarlijke ontdekking zal iedere vrouw in staat stellen haar teint frisch en mooi te houden zonder het minste spoor van glimmen gedurende den geheelen avond, al danst ze ook in de warmste balzaal. Het bestanddeel, dat de oorzaak is van dit verrassende verschil, is schuimcrème, en de patent rechten voor het gebruik daarvan zijn tegen enorme kosten door Tokalon verkregen. Daarom is Poeder Tokalon, het beroemde Parijsche poeder, het eenige echte schuimcrème- gelaatspoeder. Het geeft het gelaat een onberispelijke teint, die niet aangetast wordt door het ergste winderige of regenachtige weer. Iedere schoonheids-prijswinnares van de laatste jaren heeft dit bijzondere soort poeder gebruikt. Senorita Yolande Pereira, Miss Universe 1930, verklaart: „Dit eenvoudige teintgeheim stelde mij in staat 50.000.— te winnen en hielp mij de schoonheidskoningin van de wereld te worden." De compactes Tokalon bevatten nu schuimcrème. Poeder en rouge zijn beiden zeer adhérent. Iets nieuws, iets anders, iets beters. Gratis. Tengevolge van een speciale overeenkomst met de fabrikanten, kan iedere lezeres van dit blad nu een nieuwe Coffret de Beauté de Luxe verkrijgen, bevattende een doos poeder Tokalon, poeder de riz met schuimcrème (vermeldt de gewenschte kleur), monsters van vier gangbare kleuren poeder om ze op het gelaat te probeeren, alsook een tube crème Tokalon, Biocel (voedsel voor de huid, rose kleur), 's avonds vóór het naar bed gaan te gebruiken, en een tube crème Tokalon (witte kleur, niet vet) voor den dag. Zendt 30 cents (in 5 postzegels van 6 ets.) voor porto-, verpakkingskosten enz., aan de Fa. B. Meindersma, afd. 8 C, Westerbaenstraat 154-158, Den Haag. eenig op de wereld Lel op den orenje bend. Prijs 75 cis.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 29