ZEEUWSCH ALLERLEI Zeeuwsche Omroep V J Na de ingebruikname jwseerden de slagers Hallo hallo hier is de persdienst van den officieelen Zeeuwschen Omroep. Het verder vertellen van deze berichten is geoorloofd. Van verschillende crisis-comité's vernamen wij, dat mo menteel de wisselloopers in Zeeland de meest populaire menschen zijn, want iedereen vraagt hen telkens, nog eens terug te komen. Men schrijft ons uit Graauw, dat een ingezetene een ver rassend werkend nieuw waschmiddel uitgevonden heeft. Indien de schrandere baas succes beoogt te verwerven, geven wij hem in overweging om terstond te verhuizen naar Helder. Op verzoek van het departement van Marine deelen wij mede, dat er op 22 en zoo noodig (zeker als ze gemist heb ben) 23 en 24 Maart geschoten zal worden met geschut ge plaatst ten Zuiden van het licht van Kaapduinen. Het zal velen een troost zijn te vernemen, dat onze zee macht niet meer met pijl en boog of met spek schiet Onze correspondent te Ierseke blijkt enthousiast over de aangebrachte wegverbeteringen in zijn woonplaats. „De weg onder den Varkensdijk" juicht hij, „is een radicale op lossing voor de buurtbewoners en in den Achterweg is het een reuzenverbetering dat de stinksloot gedempt is." Nu nog een eau-de-cologne-pomp van Boldoot of van «4711". Te Breskens hebben de schoolkinderen onder beproefde, waarschijnlijk zwaarbeproefde leiding, de operette „De schoone slaapster" opgevoerd. De titelroispeelster schijnt zoo op dreef geweest te zijn, dat men behalve een charmanten prins ook 'n ratelwekker noodig had om haar wakker te krijgen. Men telegrafeert ons uit Vlissingen, dat de burgemeester het eere-voorzitterschap van de te houden winkelweek aan vaard heeft. Er bestaan zeker ook eere-voorzitterschappen van niet te houden winkelweken. Intusschen zijn wij benieuwd of het stadhuis ook met den etalage-wedstrijd zal meedoen. Ons dunkt dat er van poli- tie-verordeningen, raad snot uien, trouwboekjes en rioolbe lastingbiljet jes best iets pakkends is te maken. Te Goes, zoo luidde een telefoontje, hee^ men den lood gieter het kantoor van den gemeente-ontvanger zien bin nengaan. Vermoedelijk is dus het lek in de stadsbrand kast gevon den Te Stavenisse is de betrekking van jachtopziener opge heven. Het wild was zoo tam geworden, dat het geen toe zicht meer roodig had Tot de volgende week, dames en heeren. 1094 VRIJDAG 4 MAART 1932 No. 40 en het bestuur van het slachthuis, B. en W. oan Vlis singen en verdere ge noodig- den voor het gebowv. het coöperatieve slachthuis door burgemeester van Woeldering in gebruik gesteld. De autoriteiten bij den rondgang door het gebowv. De eerste koe, die in het slachthuis werd geslacht. Dit geschiedde eenigszins officieel en ofschoon het voor de koe blinder aan genaam waswas ze toch mooi opgesierd. Bij de vlassers ie St. Jansteen. Ofschoon de lijd voor deze noeste n*erkers niet rooskleurig is ie noemen, blijifen ze toch opgewekt bij den arbeid. Breskens Zeehaven. In de haven van Breskens loste een Zweedsche zeeboot steenen, iets. wal voor Breskens een zelden voorkomend ge val is te noemen. Onder groote Mangstel'ing werd te Vlissingen op Maandag 22 Febr.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 6