llViillft HtlHiiiltl IS IKIS Zeeuwsche Omroep Ook op Noord-Beveland heerscht groot watergebrek, meldt men ons. Ter geruststelling van schippers zij meegedeeld, dat er om Noord-Beveland nog genoeg water staat. Te Waarde zijn er uit een opslagplaats niet minder dan vijf-en-twintig hectoliters uien gestolen. De gemeente veldwachter loopt met een politie-hond door het dorp. Geen huismoeder in Waarde durft nu uien te braden of te stoven, uit vrees, dat de geur verdenking wekt bij het speu rend paar. Tot de volgende week, dames en heeren I Oor de jongens mus de attractie tijdens de minkehoeek de linten- nu (1strijd. waarbij de lengte van de in de etalages opgehangen linten moest morden geschat. VRIJDAG 18 MAART 1932 Te Middelburg had op Dinsdag 8 Maart de begrafenis plaats van notaris Ui ooien, bekend ingezetene van Middelburg, die aldaar plotseling mas overleden. Hallo hallo hier is de persdienst van den officieelen Zeeuwschen Omroep. Het verder vertellen van deze be richten is geoorloofd. Men meldt ons uit Middelburg, dat in de afgeloopen maand op de Rijkspostspaarbank weer vijf en zeventig dui zend gulden meer is ingelegd dan terugbetaald. Het twijfelachtig veronderstellinkje, dat Paulus Potter in Middelburg geboren is, begint aan waarschijnlijkheid te Uit Vlissingen vernamen wij, dat een Walchersche land bouwer, die dezer dagen een nieuw kunstgebit in gebruik had genomen, bij den tandarts terugkeerde met het verzoek om den oogtand er uit te breken. Hij wilde een plaatsje hebben waar zijn „pupe" in hangen kon Een declamator, die te Goes een verrukkelijke ode aan de Lente voorgedragen had, is op zijn terugtocht door de sneeuw het pad bijster geraakt en met zijn autootje bij Ka- pclle in een sloot gereden. Dat komt al van dat te groot optimisme Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben vernietigd een besluit van den St. Maartendijkschen raad, waarbij aan iemand het raadslidmaatschap onthouden werd, omdat hij een gemeentewoning huurde. Het wonen in een gemeentelijk huis maakt niemand tot ambtenaar, wel het staan aan de gemeentelijke ruif. Wij vernamen uit Oud Vosmeer, dat een leerling van den Vrijwilligen landstorm, bij de oefeningen met het geweer, door de klep van zijn pet heeft geschoten. Wanneer dit schutterig jongmensch voortaan op zijn hoofddeksel mikt heeft hij misschien kans in de schijf te schieten. Te Biervliet heeft een oneerlijk mensch twee zakken tarwe, ieder wegende tachtig kilogram, van den graanzolder eens eerzamen landbouwers gestolen. De politie gelooft, dat de dief een valschen sleutel in zijn bezit moet hebben gehad. Wij weten bovendien zeker dat hij een sterke ruggegraat heeft. Uit Middelburg seinde men ons, dat de vrachtauto van de Zeeuwsche kolenmaatschappij, door een ongelukkige manoeuvre van den chauffeur, bij een winkelier de stoep op- en den kelder in-reed. De auto's van maatschappijen schijnen dezelfde neiging te krijgen als aandeelen van maatschappijen ze „kelderen'" gaarne 1 Als te Scherpenisse een schip met steenen wordt gelost. Naast de werkers treft men er ook altijd enkele nieuwsgierigen Winkelweek te Vlissingen. Van 11 tot 19 Maart wordt te Vlissingen een winkelweek georganiseerd, waaraan verschillende attracties werden verbonden. Vijf geslachten van de familie Schrier te Co- lijnsplaat. Bet-over grootmoeder telt 89 jaar en verheugt zich nog in een uit muntende gezondheid. ■EflHHHBRHB Optocht door \lis- singens stralen. Tij dens de winkelweek te Vlissingen werd het standbeeld van De liuijter des avonds verlicht. Foto van het ver lichte beeld, dat langs den boulevard een fantastisch schouwspel levert. De toch altijd boeiende visschershaven te Breskens.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 6