1188 VRIJDAG 25 MAART 1932 No. 43 Het groote vaste gebouw van de Koninklijke Nederlandsche Jaarbeurs te Utrecht De opening van het derde Jaar beursgebouw door H. M. de Koningin. 1 dag der officieele opening van het derde Jaarbeursgebouio door H. Kt. de Ko- was ook H.K.H. Prinses Juliana aanwezig, die een rondgang door het geborw maakte. Utrecht zal, dunkt ons, blij zijn, dat de groote Nederlandsche Jaarbeurs daar gehouden wordt. De verkeers-agenten niet, want ze hebben het verschrikkelijk druk, of ze moeten blij zijn met een mooie gelegenheid in verkeersregelingslessen. Vooral in de straten rond het Jaarbeursgebouw is het den geheelen dag druk, erg druk, even druk als in de groote steden op de spitsuren. Onophoudelijk staat een file auto's en fietsen te wachten voor een opgestoken arm van den Utrechtschen verkeersagent, die allen doorlaat waar ze zijn willen, ervoor zorgend dat ze niet in de flanken gereden worden door een verkeersstroom uit andere richting. Overigens ziet men overal parkeerterreinen, waar, vooral op gevorderde uren van den dag, de automobilist de raarste manoeuvres moet maken om in een kleine opening tusschen de lange rij wagens te laveeren. Op het terrein van de Jaarbeurs zelf is het ook druk. Om tien uur 's mor gens reeds moet men korter of langer tijd in de rij staan om een kaartje te koopen en het toegangshek te passeeren en dan is men weer in de drukte. Op het open terrein in de houten gebouwtjes is het druk, in het groote vaste gebouw is het druk, in het restaurant is het druk, bij den stand van de borstellooze flesschenspoelmachine is het druk, en waar een nieuw soort wissel gedemonstreerd wordt is het ook druk. Gelukkig. De tijdsomstandigheden zijn niet precies opwekkend, en het doet goed in deze sombere dagen althans drukte en bedrijvigheid te zien, hopend

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 4