Slechte Tanden KALZAN Vrouwen Voor [Vóór baby komt Kalkgebrek Kinderen Bon duiden in veel gevallen op een kalkgebrek in het lichaam is Kalzan zeer be langrijk, omdat het regelend werkt. Het is wederom 't kalk gebrek in het lichaam, dat de oorzaak is van de sto ringen en pijnen. Daar Kalzan de benoodigde kalk toevoegt in de juiste samen stelling zullen de bezwaren spoe dig verminderen. De pijn ver dwijnt, de zwakte wordt over wonnen, Kalzan herstelt langs geheel natuurlijken weg het euvel. Daarom is Kalzan dan ook geheel en al onschadelijk. Het kan geen kwaad, maar moet U helpen. Blijkt,dat er iets in het lichaam niet in orde is, dan is kalkge brek waarschijn lijk de oorzaak of een medeoor zaak", W„ heeft de verwachtende moeder meer kalk noodig dan gewoon lijk. De beenderen, ja zelfs de tanden van het verwachte kind worden lang voor de ge boorte gevormd. Kalk, veel kalk is noodig en daar in voorziet Kalzan. Ook hier weer dusop natuurlijke wijze voor ziet Kalzan in een voedsel gebrek. „Meer niet zult ge vragen. „Neen, meer niet", maar wanneer dat voedselgebrek zou blijven bestaan, zou de moeder er onder lijden door het uitvallen van haren en tanden, door onpasselijkheid en zwakte, terwijl het verwachte kind be vattelijk zou blij ken voor„Engel- sche ziekte" Begin dus vroeg tijdig met Kal zan - tabletten 6 maand voor de ge boorte). Elk dezer kwalen toont, dat 't lichaam te weinig kalk be vat en zal daarom door Kalzan doel treffend worden be streden. Tanden zijn levende deelen van ons lichaam, zij hebben voedsel (kalk) noodig en wan neer zij te weinig van dit voed sel krijgen worden zij zwak. Dit zijn de tanden, die ondanks de beste zorg steeds weer pijn lijk zijn en last geven, tanden die nooit mooi wit en hard zijn. Gebruik eens eenigen tijd Kalzan, het kalkvoedsel, dan zult gij be merken, dat Uw tanden sterker worden, witter en harder. Door het gebruik van Kalzantablet- ten zult gij veel pijn kunnen voorkomen en langen tijd n het bezit kunnen blijven van een goed gebit. in het lichaam wordt overwonnen met Het Kalkvoedsel Bij alle Apotheker f 1.25 en f2.25 u Typische kenteekenen van een kalkgebrek in het lichaam zijn o.a.: Winterhanden Nachtzweet Huiduitslag, welke ontstaat door zoogenaamd „kwaad bloed". Netelroos Langdurige verkoudheden Neusbloedingen en andere overvloedige bloedingen. Haaruitval Losraken van tanden in groeiende kinderen en ver wachtende moeders. Hardnekkig tandbederf (ook wanneer voor goede reiniging wordt gezorgd). Maak Uw tanden hard en sterk met KALZAN „Een hangerig moeilijk kind is een kind, wiens gestel niet in orde schreef bekend dokter. Zwakke en „moeilijke" kinderen, lijden heel dikwijls aan kalkge brek in het lichaam. Niet alleen „het uit de kracht groeien", maar ook de lastigheid en humeurigheid der kin deren zijn er dikwijls een gevolg van. Engelsche Ziekte is een bewijs van tekort aan kalk. Zon en Kalzan zullen heipen. (Wanneer lever traan wordt ge bruikt, dan de le vel traan enKalzan om den anderen dag te gebruiken.) Na een groot aantal „moeilijke" kinderen onderzocht te hebben kon hij verklaren „Ik vond al spoedig, dat vele zoogenaamde lastige kinderen kalkarm bloed hadden." En een andere dokter schreef in de „Dental Cosmos" van Oct. 1928: „Een kind van drie tot der tien jaar heeft evenveel kalk noodig als twee volwassenen, want het kind heeft extra kalk noodig voor de vorming der beenderen en weefsels." Geef Uw kind dus Kalzan- tabletten, dan geeft gij het de benoodigde kalk in een sma- kelijken en geschikten vorm, terwijl de kalk ook werkelijk wordt opgenomen. Uw kind wordt dan gezond en min der „moeilijk" Uw lichaam kan bijv. rauwe aardappelen niet op nemen. Daarom kookt gij ze. Uw lichaam kan gewone kalk en enkelvoudige kalkverbindingen even min opnemen. Neem daarom Kalzan, het kalkvoedsel waarvan bewezen is, dat het goed door het lichaam wordt opgenomen. Drogisten i pakking „De proefnemin gen met Kalzan hebben mij duide lijk gemaakt van hoe groot belang Kalzan is v< bet verbeteren den lichamelijken toestand." Dr. A. B., te G. Hierlangs af knipt» en Het feit, dat Kalzan-tablet- ten door kinderen als een zeer bijzondere lekkernij worden gegeten, toont, dat hun geheele lichaam omj kalk vraagt. Vraag Gratis Monster Wij zenden U een monstertube Kalzan met interes sant boekje over de Kallctherapie gratis toe. Zend ons bi^VuMN e" S'Uit 5 Ct' POS,Zege' voor Por<°k°sten Naam; Adres: Adres N.V.A.WULFINC ACo-.Cl.ee c£. Z Prod..Oosteinde l.Amsterds

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 25