©ld Cottao K^SaTts Cerebos Zout BLONDE HAAR OmSp'yzeiiSmakeliikteBereiden Help de natuur! KUNSTGEBITTEN f 145 - Kijkt tusschen uw teenen naar deze symptomen! ©ROSSMITirö Kon zijn sokken niet aankrijgen. Lavender Zetp en £au tttöter Sensatie! Weigert namaak! VONBURG Adverteeren doet verkoopen! Buitengewone aanbieding N.V. HEES Co. - DELFT Gevaarlijke infectie. In 't begin nauwelijks merkbaar. Bemerkt ge vochtigheid tusschen uw teenen Of is de huid daar rood of gesprongen of hebt ge jeuk tusschen uw teenen Is de huid wit en dik Bespeurt ge een on- aangenanten reuk Deze vervelende dingen zijn de voor- loopers van een ernstige huid-infectie, die in 't geheele land heerscht. Tinea Trichophyton is de bacterie, die overal voorkomt en die onwetend in duizenden huis gezinnen wordt verspreid. Saltrates Rodell doodt deze bacterie. Tevens worden pijnlijke, brandende voeten, bedekt met likdoorns, die afschuwelijk knijpen, steken en branden, er door gene zen. De likdoorns worden door dit melkachtige zuurstof- bad onmiddellijk tot aan den wortel toe geweekt, zoodat ge ze met wortel en al kunt verwijderen. Nadat ge slechts enkele malen uw voeten met Saltrates Rodell hebt gebaad, kunt ge dagenlang loopen of staan of heele nachten doordansen, zelfs in schoenen, die een heel nummer kleiner zijn dan ge gewoonlijk draagt. Mil- lioenen menschen gebruiken Saltrates Rodell. Ze kosten slechts een kleinigheid en zijn bij Apoth., Drog. en Parf. zaken verkrijgbaar. Belangrijke Mededeeling. Wie met zijn voeten sukkelt, moet be slist het nieuwe boek van Dr. Catrin lezen. Het vertelt, hoe men eksteroogen, wonden, vermoeidheid en pijn aan de voeten voor altijd kwijt raakt. Prijs 1.—In verband met een bijzondere overeenkomst, ontvangt ieder inzender binnen de eerstvolgende 10 dagen een exemplaar gratis. Aanvragen aan Sanders, afd. 2 C, Keizersgracht 52. Amsterdam. Geen geld inzenden. Vijftig jaar verdroeg deze man uit Dordrecht zijn pijnen toen ont dekte hij, dat hij er in een paar maanden af kon zijn. Uit den brief, dien hij schrijft, kunt u zien, dat zijn rheumatiek zeer ernstig was. Van mijn 7 7e tot mijn 60e jaar werd ik steeds door hevige pijnen gekweld. Mijn werkzaamheden brachten mede, dat ik 's morgens heel vroeg op moest, maar het ge beurde vaak, dat ik alleen voor het uit bed komen meer dan een half uur noodig had. Verder moest ik nel als een kind geholpen worden om mijn sokken aan te trekken enz. Thans, na het gebruik van slechts 3 flesschen Kruschen, beveel ik het uit dank baarheid voor mijn genezing iedereen, die aan dezelfde kwaal lijdt, ten zeerste aan. JF., Dordrecht." U moet de rheumatiek dooden, voordat het u neervelt. Zorg dat de rheumatiek u niet steeds erger in zijn klauwen krijgt, zoodat uw ge pijnigde gewrichten u tenslotte noodzaken het bed te houden. Zoek de grondoorzaak van uw rheumatiek, NU, en neem maatregelen die oor zaak te verwijderen. Rheumatiek is het gevolg van een teveel aan urine- Schoonheid en charme zijn synoniem met een lenig gezond lichaam, een frissche gelaatskleur en soepele huid. In Old Cottage complete toiletserie vindt U on schatbare middelen om Uw lichaam goed te verzorgen. Het decente parfum zal personen van distinctie aantrekken en U tot het middel punt maken in elk gezelschap. Alle goede zaken verkoopen Old Cottage Lavendel: Toiletzeep Water Badcristallen Poeder Badzeep Talcum Brillantine Creams Reuksachets Etc. etc. IMPORTEURS: RICHARD WERNEKINCK CO. HUDDESTRAAT 9, AMSTERDAM-C Had een half uur noodig om op te staan. Al vijftig jaar rheumatiek. zuur in het lichaam. Twee bestand- deelen in Kruschen Salts hebben het vermogen urinezuur op te lossen. Andere bestanddeelen van dit zout helpen de natuur deze opgeloste kristallen door de natuurlijke kanalen te verwijderen. Verder zijn er weer andere zouten in Kruschen, die gisting van het voedsel in de inge wanden voorkomen en houden daarbij niet alleen de vorming van urinezuur tegen, doch ook van andere lichaams giften die de gezondheid ondermijnen. Onthoudt dus dat het „de kleine, dagelijksche dosis" Kruschen Salts is die uw lichaam bevrijdt van urine zuur en u verre houdt van de kete nen der rheumatiek. is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten h f a.go en i.6o per flacon. Imp. N.V. Rowntree Handels Mij. Heerengracht 309, Arasterdam-C. VERHEULECD Waarom valt Uw toch een ieder op Welk een heerlijke goudglans heeft het! Het is werkelijk 1 de heeren er niet genoeg naar kunnen kijken. Dat zul je altijd zien, als een dame NURBLOND gebruikt. NURBLOND is de eenige shampoo speciaal bestemd voor de instandhouding van de fijne en zoo gevoelige structuur van blond haar. Het voorkomt niet slechts, dat het haar donker wordt, doch het geeft ook reeds donker of kleurloos geworden blond haar. den oorspronkelijken lichten gouden glans terug. Millioenen vrouwen over de geheele wereld en reeds duizenden hollandsche blondines gebruiken NURBLOND met buiten gewoon succes. Het bevat geen kleurmiddel, geen henna, geen schadelijk bleek middel en ook geen soda. Overal verkrijgbaar. Probeert Roberts NURBLOND nog heden. Imp. Firma B. Meindersraa, Den Haag Amsterdam - Sneek. De natuurlijke huidvetten zijn veelal niet toe reikend om de huid zacht en veerkrachtig te houden. Als geen ander middel voorziet Puroi de poriën dan van alle bestanddeelen. welke voor een gezonde en fraaie huid volstrekt noodzakelijk zijn. De belangrijkheid van het zout De meeste gerechten moeten met zout klaar gemaakt worden. Voeg de juiste hoeveelheid bij Uw eten door middel van zoo'n handige Cerebos bus met strooier. Zij bevat het zuiverste zout van de wereld, het blijft droog en is niet te overtreffen. Verkrijgbaar bij alle kruideniers en comestibles zaken in kleine middel en groote bussen ook in sierlijke zoutstrooiers voor tafelgebruik. Prijsverlaging SILVERTONE RADIO 55- Absoluut pijnlooze behandeling desgewenscht termijnbetaling. Ook voor Ziekenfondsleden. Bureau voor Tandheelkunde Kruisstraat 15 b - Rotterdam lederen dag geopend van 9—3 en 6—8 uur. Telefoon 51943 Voor Dordrecht: Wartnoezierspad 17 (Kromhout) lederen dag geopend van 10-12 Voor I n g Eng.Pond 7-8 1 Voor Delft: Markt 79 's Zaterdags va 3 -5 1 Vraagt de echte Poeders en Tabletten! Echt zijn ze alleen, wanneer op de verpakking de naam /an den fabrikant in nevenstaande handteekening voorkomt. Compleet geplaatst met inge bouwde 4 pol. luidspreker. Verlichte afstemschalen Gratis demonstratie Weste Wagenstraat 17 Noordmolenstraat 45 Telefoon 13703 Betaling vanaf f 10,- p. maand Gramofoonplaten0.90 nieuwste opnamen 25 c.M., dubbel bespeelbaar. Bij minstens 10 stuks fr. remb. Catalogus van 0.90 platen gratis op aanvr. Gramotoons 45.- 65.- ÏOO.- Moderne salonkast, standapparaat met prima veerenmotor, onverslijtbaar, desgewenscht te betalen met 5.per maand. Dezelfde Gramoïoons met vonkvrije prima electromotor voor diverse netspan ningen m prijzen van /95.. /115.- ƒ150.- desgewenscht te betalen met 7.50 per maand. Gramofoons van 115.- en ƒ150.- met electromotor en ingebouwd lamps wisselstroomtoestel, tevens versterker en ingebouwde luidspreker "met prima Pick-up voor ƒ275.- ƒ300.- desgewenscht te betalen met 10.per maand. Alleen het 3 lamps wisselstroomtoestel 150.- in sierlijke kast met ingebouwde luidspreker, desgewenscht te betalen met f 7.50 per maand. Vraagt prospectus No. 92 over deze buitengewone combinatie. FABR. VAN MUZIEKINSTRUMENTEN •26^

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 31