Rotterdam-Zeeland door de Lucht Een kijkje op het vliegveld nadat de drie K.L.M. vliegtuigen zijn gedaald. Zeeland, dat door zijn lig ging totnogtoe van overig Nederland nogal erg ge ïsoleerd was, heeft thans door de opening van de luchtlijn Rotterdam - Haamstede - Vlis- singen door de K.L.M. een buitengewoon voorrecht ver kregen, waardoor het moge lijk zal zijn, binnen een goed uur van Vlissingen naar Rot terdam te vliegen. Het tra ject Vlissingen Haamstede, waarvoor je tot heden 3 a 4 uur zeker noodig had, kan nu in 12 minuten worden „gedaan.'' Bij het zien van zulke tijdverschillen moetmen wel vertrouwen en hopen, zoowel voor Zeeland als voor de K.L.M., dat de nieuwe verbinding het doèn zal. Een der eerste vliegtuigen voor den dienst Vlissingen- Haamstede-Rotterdam strijkt te Vlissingen neer. De begroeting der aangekomen luchtreis zigers door het Walchersch vliegcomité. 'n K.L.M. vlieg- l tuig komt aan op het vliegveld te Haamstede. Zeeuwsche luchtvaartspioniers, die voor de Zeeuwsche Luchtverbinding heel veel hebben gedaan. Links dhr. C. A. van Woelderen, burgemeester van Vlissingen, voorzitter van het WalcherschsLuchts vaartspropagandascomité, in 't midden: dhr.J.J. Cock, Zierikzee en rechts dhr. J. E. van den Broek, Zierikzee, respecs tievelijk voorzitter en secretaris van het Luchtsvaartcomité SchouwensDuiveland. Toekomstdroomen, die werkelijks heid mogen worden. Een file luchtreizigers neemt kaartjes aan de Zeeuwsche luchtlijnstations.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 32