Rookers! Doet als volgt LZAN saclent „Ik heb onnoodig geleden^ Pfcinds mijn 15e|aarM Een schoonheidsideaal Tandu om Uw tanden wit te houden* Sproeten komen vroeg in het voorjaar, koop tijdig een pot Sprutol. Bij alle Drogisten. ÜSEr Tandaanslag absorbeert rook. Verwijder den tandaanslag en Uw tanden zijn blinkend wit. DOOK is niet de oorzaak van doffe tanden maar kleurt slechts den tandaanslag waar mede de tanden bedekt zijn. Om deze vlekken te verwijderen moet eerst de tandaanslag verdwijnen. Tandaanslag hecht zich aan het glazuur vast. Gewoon borstelen helpt hier niet tegen. In tandaanslag bevinden zich bacteriën, die bederf veroorzaken. Pepsodent heeft uitslui tend ten doel dezen tandaanslag te verwijderen. De werking van Pepsodent is absoluut onschadelijk, doch de tandaanslag wordt op een grondiger wijze verwijderd dan bij welke andere tandpasta ook. Duizenden menschen. die dachten, dat hun tanden van nature verkleurd waren, gebruikten Pepsodent en zagen hun tanden weer blinkend wit worden. Pepsodent zal U weer fraaie, gezonde tanden geven. <a>. éjuM-k. a. De nieuwe hedendaagsche Amerikaansche Tandpasta. Agenten N.V. Rowntree Handels Mij. Heerengr. 209 Amsterdam Waarom de stekende en branuende pijnen van ekster- oogen langer te verdragen, als gij met een eenvoudig voetbad directe verlichting kunt krijgen en uw likdoorns met wortel en al kunt kwijt raken? Gij hebt ze slechts te wasschen en ze zijn voor immer verdwenen. Koopt bij den apotheker of drogist in uw naaste omgeving enkele grammen Saltrates Rodell, doe er een weinig van in warm water totdat door de vrijgekomen zuurstof het voetbad als volle melk uitziet. Als gij uw voeten in een aldus bereid bad dompelt, ondervindt gij dadelijk verlichting. Het met zuurstof overzadigde water weekt het harde oppervlak van de likdoorns, dringt diep door in de poriën tot aan de wortels, waardoor de likdoorns met wortel en al verwijderd kunnen worden. Dit ge nezende melkachtige middel heelt en verzacht gevoelige en vermoeide voeten en vermindert opzetting. Het brengt den meest pijnlijken voet weer in goede conditie. Verkrijgbaar bij alle apotheken, drogisten en par fumerie-zaken. Belangrijke mededeeling. Wie met zijn voeten sukkelt, moet beslist het nieuwe boek van Dr. Catrin lezen. Het vertelt, hoe men eksteroogen, wonden, vermoeidheid en pijn aan de voeten voor altijd kwijt raakt. Prijs 1.—. In verband met een bijzondere overeenkomst, ontvangt ieder inzender binnen de eerstvolgende 10 dagen een exemplaar gratis. Aanvragen aan Sanders, afd. 2 D, Keizersgracht 52. Amsterdam. Geen geld inzenden. DRAAG GEEN BREUKBAND! Na 3O-jarige ondervinding heb ik een Breukver- band-Apparaat voor mannen, vrouwen en kinderen gemaakt, hetgeen breuklijden verhelpt. Ik zend het op proef! Indien U bijna alles beproefd hebt, kom dan tot mij. Waar anderen gefaald hebben, daar heb ik mijn grootste succes gehad. Zend onderstaande coupon heden en ik zal U gratis mijn geïllustreerd boek over breuken en hare behande ling toezenden, waarin ook mijn Breukverband« Apparaat is afgebeeld met de prijzen, ook de namen van vele personen, die het beproefd hebben en hoogst dank baar zijn. Het geeft directe verlich ting, wanneer al het andere niets hielp. Ik maak het volgens Uw maat en zend het U toe met absoluten waarborg, dat het U voldoen zal, of ik zend U het geld terug. Ik heb den prijs zoo laag mogelijk gesteld, zoodat rijk of arm het koopen kan. Ik zend het op proef ten bewijze dat hetgeen ik zeg, waarheid bevat. U alleen oordeelt en indien U eens mijn geïllustreerd boek gelezen hebt, zult U even verrukt zijn als mijne dui- Photo v. d. heer C. E. BROOKS zenden patiënten wier schriftelijke die zich zelf en duizenden anderen dankbetuigingen voor U ter inzage van breuklijden bevrijdde. Indien liggen. Vul onderstaande gratis breuklijdende, schrijf dan nog coupon in en post die nog heden. heden G RATI S INFORMATI E-C OUPON. C. E. BROOKS 2191 C Singel 25 - Amsterdam Gelieve mij te zenden, franco per post, in onbedrukte enveloppe, zonder eenige kosten of verplichtingen mijnerzijds. Uw ge 111. boek en volledige inlichtingen betreffende Uw Breukverband-Apparaat. Naam Adres „Na geruimen tijd Kalzan te hebben ge bruikt, aarzel ik niet te zeggenKalzan- tabletten zijn een zegen voor de vrouwen, die, zooals ik, op geregelde tijden veel van pijnen te lijden hebben. Ik heb onnoodig geleden sinds mijn 15e jaar. Kalzan heeft voor mij gedaan al wat het beloofde te zullen doen en het spijt mij alleen, dat ik dit uitstekende middel niet eerder heb gekend." Mejuffr. M. A. te L. Waarom zoudt gij berusten in die periodieke pijnen en stoornissen der functies? Gij kunt dit alles zoo gemak kelijk overwinnen Vele dezer klachten vinden name lijk haar oorzaak in halhge- brek in het lichaam. Door dit kalkgebrek met Kalzan, het kalkvoedsel, op te heffen, zult gij in korten tijd weer een krachtige, ongestoorde gezondheid genieten. En om dat Kalzan een voedsel is, kan het nimmer schaden maar moet U goed doen. Boven dien zal Kalzan, omdat het Uw geheele gestel sterkt, ook Uw verdere gezondheid ten goede komen. Kalzan ver groot het weerstandsvermo gen tegen „winterkwalen", het voorkomt en geneest winterhanden en -voeten en overwint al die zwaktetoe standen, die uit gebrek aan kalk in het lichaam voor komen (algemeene zwakte, tandbederf, hooge bloed druk, enz). - Het Kalkvoedsel. N.V. A. WULF1NG Co., 1-3, Amsterdam (C.) voor elke vrouw is het bezit van een gaaf, trisch en soepel gelaat. Ook voor u is dit ideaal weg gelegd, mits u zich maar tot gewoonte maakt één- of tweemaal per week, vóór u zich ter ruste begeeft, uw gezicht gedurende enkele minuten met Purol aan de vingertoppen te masseeren. Ge«- Vetmee \7 ',\\e.vt .ussv* ,at

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 22