MXMAtfZUM DEBTMoW Schoonheidsontwaken. Aambeien VAN RIJ N S ^MOSTERD BLOEDARMOEDE HAEMOFERR1N A D VERTE EREN IS EEN BESTAANSVOORWAARDE VOOR UW ZAAK Trappen loopen was een marteling. Kreupel van de rheumatiek, hoewel nog geen 30 jaar. De oorzaak van rheumatiek is het gevaarlijke lichaamsgift, bekend on der den naam van urinezuur, het geen uit vlijmscherpe kristallen be staat. Het ontstaat in de opgehoopte afvalstoffen, welke de organen niet hebben kunnen verwijderen. Kru- schen Salts is een sterk oplossings middel voor deze glasharde kristal len. Het rondt spoedig de scherpe kanten af en verwijdert ze daarna uit het lichaam. Uw pijnen ver minderen, opzwellingen verdwijnen, stijve gewrichten worden weer lenig. Nog meer. Kruschen Salts verwij dert de grondoorzaak van het kwaad. Als men het geregeld neemt, houdt het uw lever en nieren in perfecte conditie, zoodat deze afvoerorganen uw lichaam van alle vergif-veroor zakende afvalstoffen bevrijden. Om u er een goed voorbeeld van te kunnen vormen, hoe rheumatiek iemand misvormt en machteloos maakt, moet u eens den brief van deze dame lezen. Zij had de Kru schen advertenties vaak gezien en er om gelachen weinig vermoe dende, dat zij zelf ook spoedig de lof van „de kleine dagelijksche do sis" zou zingen. „Ik leed vreeselijk aan rheumatiek. De dokter zei, dat hij nog nooit een vrouw van onder de 30 gezien had, die zoo hevige rheumathiek had als ik. Het was zoo erg, dat ik alleen de trap op kon komen, als ik op elke trede ging zitten, tot ik moed ge noeg had voor de volgende trede. Mijn handen en voeten waren zoo gezwollen dat zij er angstwekkend uitzagen, terwijl mijn kennissen als zij mij zagen rondstrompelen, zei den, dat ik er zoo vreeselijk slecht uitzag. Ik had vaak om de Kruschen Salts advertenties gelachen, maar toen ik alles geprobeerd had vond ik, dat ik Kruschen tóch wel eens kon probeeren. Ik deed het en kan alleen nog maar zeggen, dat ik het wonder baarlijk vind. Ik neem eiken morgen een half theelepeltje Kruschen Salts en nu kan ik zelfs hard de trap op- loopen. Toch gebruik ik Kruschen Salts pas 2 maanden." Mevr. R. F. BLEEKZUCHT en alle daaruit voortvloeiende ZWAKTETOESTANDEN Dr. H. NANNING's (STAALHAEMATOGEEN) Uitstekend bloedvormend versterkingsmiddel. 2.60 p. 1/1 flesch - Aangenaam van smaak - 1.60 p. 1 2 flesch Dr H. NANNING's Pkam. Ckea. Fabriek N.V. - Den Haag Zooals de milde stralen der voorjaarszon een bloesem van schoonheid aan boom en struik tooveren, wekt het dagelijksch gebruik van „Zij"-Crême een nieuwe lente in uw huid. In prijzen van 203045 en 75 cent. In- en uitwendige, zoowel bloedende als blinde aambeien 'df/y worden krachtig bestreden door Aambeienzalf Boom Het jeuken bedaart spoedig. Alleen echt zoo de verpakking is voorzien van bijstaand fabrieksmerk. - Verkrijgbaar in Apotheken en Drogistwinkels a 0.90 per potje is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten a 0.90 en 1.60 per flacon. Imp.N.V. Rowntree Handels Mij., Heerengracht 209, Amsterdam-C. Er behoeft geen wonder te gebeuren om u een mooie fluweelachtige en jeugdige huid te geven, geen maanden lange kostbare behandeling. Rimpels worden niet door ouderdom veroorzaakt, maar door gebrek aan voldoende biocel in de huid. Prof. Dr. Stejskal van de Universiteit te Weenen is ér tenslotte in geslaagd biocel te verkrijgen van de huid van jonge dieren. Bij proeven bij vrouwen van 5572 jaar verdwenen de rimpels geheel in zes weken tijds. (Zie volledig verslag in het Weensch Me disch Tijdschrift.) Echt biocel van de huid van zorg vuldig uitgezochte jonge dieren is nu verwerkt in Crème Tokalon, voedsel voor de huid, de beroemde Parijsche crème (rose). Door haar gebruik kan een gegroefde huid spoedig verjongd worden en verzakte huidspieren worden ver sterkt. Gebruikt 's avonds crème Tokalon, voedsel voor de huid, rose kleur. Het voedt uw huid met biocel terwijl u slaapt. Gebruikt 's morgens crème Tokalon, witte kleur. Zij maakt uw huid sterk en verdelgt ver wijde poriën. Als deze twee crèmes tezamen gebruikt worden, zooals hierboven is aangegeven, zijn in elk geval succesvolle resultaten gegarandeerd of uw geld wordt terugbetaald. Onze Magazijnen te Amsterdam, Den Haag en Rotterdam zijn de grootste, best gesorteerde en meest modern ingerichte in Nederland. Door concentratie van den inkoop zijn onze verkoop-prijzen uiterst laag gesteld. Ruim 80 verschillende verkoop- afdeelingen. Lunchroom, Daktuin l). Leesbibliotheek, Rijkspost-,Telefoon- en Telegraafkantoor, Bagagedepot van de Nederl. Spoorwegen, Eigen Auto-besteldienst, Kapsalon1) enz. 1} Alleen in Den Haag en Rotterdam. Alleen in Rotterdam. AMSTERDAM DEN HAAG ROTTERDAM Wrigley's op zak - Waar de reis ook naar toe is zorg dat gij Wrigley's bij U hebt. Let eens op hoe lang de smaak er aan blijft. Verfrisschend tot het laatst. Wrigley's wordt over de geheele wereld door volwassenen en kinderen als een heerlijke versnapering gewaardeerd. Wrigley's verdrijft vermoeidheid en kalmeert de zenuwen. Het bevordert bovendien de spijsvertering en wekt de eetlust op. Twee soorten: PK. (zuivere pepermuntsmaak| en Spearmint (pittige kruizemuntsmaak). 5 cent per pakje. HM-6 WRIGLEY

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 14