jtfflemafa/tdety u/atmir NIVEA o( NIVEA-OLIE Neemt echter nooit een zonnebad met een nat lichaam en wrijft U zich flink in alvorens Uw huid aan licht en lucht bloot te stellen. Alleen NIVEA en NIVEA-OLIE bevatten het de huid verzorgende Eucerit Nivea werkt bovendien op warme dagen aangenaam verkoelend. Nivea-Olie beschermt U bij ongun stig weer tegen een te sterke afkoe ling, waaruit een kou zou kunnen ontstaan, zoodat U Uw lichaam ook op minder lokkende zomerdagen in licht, lucht en water kunt baden. maar ook op koelere dagen, als de lucht bedekt is, of als er een frissche wind staat, die Uw huid schraal doet worden, is het raadzaam Uw lichaam van tevoren flink met in te wrijven. Beide bevatten, als eenigste huidverzorgingsmiddelen ter wereld, het aan de huid ver wante Eucerit; ze zijn derhalve in zekeren zin „natuurlijk" en kunnen niet vervangen worden, vooral niet door luxe- of namaak-cremes, die men U wel als „even goed" zal willen aanprijzen. Door Nivea en Nivea-Olie vermindert het gevaar van pijnlijken zonnebrand en krijgt U die prachtig gebronsde huidkleur die men bij de sport beoefenende jeugd zoo vaak aan treft en waarmede wij van vacantie of weekend zelf zoo gaarne terugkeeren. Een sportsman schrijft: „Op onzen tocht hadden wij dagen dat wij door de zon geblakerd werden, maar ook triestig weer met veel regen. Uw wonderbaarlijke olie hield ons frisch bij elke soort van sport. Als de zon gloeiend stak, beschermde Uw Nivea ons tegen elk ongemak, zooals zonnebrand en verschra ling der huid. Nog een ander voordeel: beide zijn niet duur! Nivea: in doozen van 20 tot 90 ets. in tuben van 35 en 55 ets. Nivea-Olie: 75 en 120 ets. Pebeco Mij., Sarphatikade 3, Amsterdam-C.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 19