Williams Witte Tanden: Ch lorodont Kruschen Salts VljKOtE {PON) Doorzitten PUROL PIRIN de wereld VS/A") TjQ. H4&CÜ2M& -tfuMvfotmï gefcui/Uvoof/tet ruifenxe&wtcte. 12 Jaar lang hevige maagpijnen! IN N OOGWENK 15 DE JEUK VERDWENEN! Onthoudt U goed, M.OOSTWOUD FRANEKER: Rustig en kalm, Mijnhardt's Zenuwtabletten "Z- Een a" f? 9f voor fl.2s? BOOM's ASTHMAPOEDER Hoe ik op 60-jarigen leeftijd van mijn rimpels bevrijd werd H 1 Zonnebrand en Stukloopen van Huid en Voeten verzacht en geneest |Doos 30-60 en 90 ct. Tube 80 t Bti Apoth. cn Drogisten Hoe Mevrouw v. d. B. deze voor goed kwijt raakte. Een opgetogen brief nit Arnhem sinds ik met Kruschen Salts begon nen ben. Ik zal dan ook Kruschen Salts bij al mijn kennissen aanbevelen en raad een ieder aan het eens met Kruschen Salts te probeeren. Ik geef u het recht dezen brief in zijn geheel of gedeeltelijk naar eigen goeddunken te pübliceeren en noem mij, uw dank bare patient, B. v. d. B., Arnhem." Wat Kruschen Salts deed voor Mevr. v. d. B., deed het reeds voor tallooze anderen, en.... dat kan het ook doen voor u. De „kleine dagelijksche dosis" spoort de maagsappen aan tot betere werking, veroorzaakt een ge regelde, gezonde spijsvertering en zorgt, dat de afvalstoffen eiken dag, zacht en volkomen, uit het lichaam verwijderd worden. Reeds spoedig nadat u met Kruschen Salts begonnen bent, zullende maag stoornissen uitblijven. U zult zich algemeen veel gezonder en opge wekter voelen en van uw voedsel kunnen genieten zonder die afschu welijke pijnen naderhand. En boven dien zult u ondervinden dat herstel door Kruschen blijvend is Met dit schrijven wil ik u mijn aller hartelijkste n dank betuigen voor de schitterende resultaten, die ik door het gebruik van Kruschen Salts ver kregen heb. Ik leed namelijk meer dan twaalf jaar aan maagpijn. Wat ik daar al niet mee af gesukkeld heb is haast niet te gelooven. Van alles heb ik al gepro beerd, doch zonder resultaat; *t werd steeds erger. Bij 't minste wat ik at of dronk had ik vreesclijke maagpijn, gevolgd door brakingen, tot al het eten er weer uitkwam. Ik had dan ook al lang alle hoop op herstel op gegeven, toen ik op zekeren (voor mij gezegenden) dag, bij mijn gehuwde dochter te Amsterdam zijnde, van deze den raad kreeg 't eens met Kru schen Salts te probeeren. Op haar aandringen kocht ik 'n klein potje en ziet, waar ik zelf al heelemaal niet meer op rekende, gebeurde. Reeds na twee weken gevoelde ik mij al een hoop beter. De maagpijnen werden minder, en ik kon al zonder dat ik er verder last van had het een en ander gebruiken. Nog durfde ik niet aaneen algeheele beterschap te gelooven. Dat was volgens mij te mooi om waar te zijn. Wie schetst echter mijn blijdschap en dankbaarheid nu ik met vreugde kan getuigen, dat ik werkelijk door 't gebruik van Kruschen Salts geheel van mijn maagbezwaar af ben. Ik gebruik 't nu ruim acht maanden vol gens voorschrift, eiken morgen een theelepeltje in de thee, en ben nu van alle pijnen af. Ik kan weer alles mee eten zonder er later hinder van te hebben. Ik voel mij een geheel ander mensch, en zie er ook veel beter uit is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten h f 0.90 en f 1.60 per flacon. Imp.: N. V. Rowntree Handels Mij., Heerengracht 209. Amsterdam (C.) Misschien komt het U overdre ven voor, toch is het waar, dat ge de ondragelijke jeuk, die door huidaandoeningen veroorzaakt wordt, direct kunt bedaren. De eerste druppels d.d.d. een beroemd geneeskrachtig middel tegen huidaandoeningen brengen dadelijk verlichting. D.D.D. dringt diep in de poriën der huid en doodt daar de ziekte kiemen. D.D.D. is geen vettige zalf, maar een heldere vloeistof. Het wordt met succes aangewend tegen ekzeem, uitslag, brand en andere aandoeningen der huid. Koop nog heden een flacon van f 0.75 of f2.50 bij Uw Apotheker of Drogist C-6 DDD GENEESMIDDEL TiciN HUIDAANDOENINGEN dat, wanneer U aan tocht, koude of reqen en wind blootgesteld waart, natte voeten gehad heeft en U zich daardoor niet wel gevoelt, Aspirin-Tabletten U zeker helpen. Let op den oranjeband. Prijs 75 ets. belieerscht in Uw denken, handelen en spreken zult ook gij zijn na het gebruik van Buisje 75 cent. Bij Apothekers en Drogisten. ZIEKENWAGEN^ INVALIDENRU WIELEN Bekend maken wat ge hebt aan te bieden, is omzet vergrooten Ja. Nu kunt U voor f 1.25 ontdekken, wat Williams Shaving Service beteekent. Williams biedt U ter kennis making een flacon Aqua Velva'(f 1.25), het welrie kende gezichtswater voor na 't scheren en een Shaving Stick in den. blijvenden Mar- belitehouder, mooi, roestvrij, hygiënisch, een echt mannelijk toiletgerief, ter waarde van f 1.-, ontvangt U gratis bij de flacon. Een zeldzame aanbieding. Een nieuw vulstuk voor Uw Mar- belitehouder kost slechts 60 cent. SHAVING SERVICE Deze zeldzame aanbieding is verkrijgbaar in alle goede zaken en mocht Uw leverancier geen voorraad hebben, schrijf dan aan KUYPERS Co.. Prinsengracht 983, Amsterdam „Deel Uhierdoor mede, dal ik reeds jaren Aslhmalijder ben (benauwd op de horst) ook reeds jaren Vu) Asthrnapocder geregeld gebruik en is het mij een groot genoegen U te kunnen verklaren, dat geen poeder mij meer verlichting geeft dan juist UW POEDER, en geef uit erkentelijkheid U daaarVan kennis en de vrijheid zulks te adüerteeren. A. S. POSTHUMUS, Groningen St. Geeriruida Gasthuis, Peperstraat 27". geeft bij inademing direct verlichting. Verkrijgbaar in Apo theken en Drogistwinkels a 1.25 per groote verzegelde doos. Men lette op den naam Boom. Op aanvraag gratis en franco een proefdoosje. Firma A. M. BOOM, Arnhem 12 en er in geslaagd ben 20 jaar jonger fe schijnen. lie heb den leeftijd van (ju jaar bereikt, dien leeftijd, waarop de vrouw niet meer poogt aantrekkelijk te lijken. Maar ik heb den lust gehad, uit pure nieuwsgierigheid het resultaat van Crème Tokalon, voedsel voor de huid, de be roemde Parijsche crème, te probeeren op mijn gerimpeld en door verschillende weersinvloeden bedorven gezicht. Stelt, u zich mijn verrassing voor, toen men mij na de behande ling van één maand zcide „U wordt jonger". Aangemoedigd door deze opmerking ging ik met dit middel door en na vijf maanden stond ik verwonderd, en allen, die mij zagen, getuigden, dat ik er uitzag als een vrouw van 40 of 45 jaar. Mijn teint, is frisch en bekoorlijk, lieht-rose en ik heb bijna geen teekenen van rimpels. Dat is wonderlijk. Hiernaar te oordcelen zouden er, als alle vrouwen alleen Crème Tokalon, voedsel voor de huid, gebruikten, geen oude grootmoeders meer zijn. N.B. De schrijfster van bovenstaanden brief wenseht, dat haar naam niet gepubliceerd wordt, maar de origineele tekst ligt ter inzage. Wij garandeeren voor 10.000 gulden dat Crème Tokalon, voedsel voor de huid, de weldadige en buitengewoon voedende bestanddeelen bevat, die de be kende specialisten als onmisbaar voor uw huid verklaren om deze blank, frisch, krachtig en zonder den minsten rim pel te behouden. Gebruik Crème Tokalon, voedsel voor de huid, rose kleur, des avonds vóór het slapen gaan en de witte crème des iiorgcns. Gij zult verwonderd zijn over de verbetering, zelfs na één nacht. Gunstige resultaten wor den gegarandeerd óf het betaalde gerestitueerd. 1 i 1 de heerlijk verfrisschend smakende pepermt 1 inf tandpasta Tube 35 cent en 60 cent

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 22