ZWARTKOP S HAM PO ON (11 kunt nu 91m hiiarniaéóitfuiigt dwr dm dtfuiimlml tnigm: LAND" r vvuil; ^FGxas-g^javbó SdiUA^rnJpMnJL ROOKERS! U kunt zich in den spiegel bekijken en Uw haar- wassching controleeren. Met den schuimbril op, tast U niet meer in den blinde. Buiten den schuimbril is tevens bij elk pakje Zwartkop-Shampoon het naspoel- bad Zwartkop-Haarglans gepakt. Daardoor garandeert de Zwartkop - Haarverzorging voor immer een prach- tigen haargroei met natuurlijken glans. Haarglans versterkt het verslapte haar (adstringeert het). Haar glans maakt de alkali van het waschmiddel on schadelijk neutraliseert het). Het krijgt zijn stevigheid terug en laat zich beter en houdbaarder onduleeren! I Wanneer U haast hebt: in 3 minuten geeft Zwartkop - Droogshampoon U mooi haar. Voor Nederland: Fa. C. F. van Dijl Zoon, Dordrecht. Doet als volgt on Uw tanden wit rook. Verwijdert den tandaanslag D OOK is niet de oorzaak van doffe tan- den maar kleurt slechts den tand aanslag waarmede de tanden bedekt zijn. Om deze vlekken te verwijderen moet eerst de tandaanslag verdwijnen. Tandaanslag hecht zich aan het glazuur vast Uewoon borstelen helpt hier niet tegen. In tandaanslag bevin den zich bacteriën, die bederf veroor zaken. Pepsodent heeft uitsluitend ten doel dezen tandaanslag te verwijderen. te houden. Tandaanslag absorbeert en Uw tanden zijn blinkend wit. De werking van Pepsodent is abso luut onschadelijk, doch de tandaan slag wordt op een grondiger wijze verwijderd dan bij welke andere tandpasta ook. Duizenden mcnschen, die dachten, dat hun tanden van nature verkleurd waren, gebruikten Pepsodent en zagen hun tanden weer blinkend wit wor den. Pepsodent zal U weer fraaie, ge zonde tanden geven. De nieuwe hedendaagsche Amerikaansche Tandpasta. Wrigley's op zak - Waar de reis ook naar toe is zorg dat gij Wrigley's bij U hebt. Let eens op hoe lang de smaak er aan blijft. Verfrisschend tot het laatst. Wrigley's wordt over de geheele wereld door volwassenen en kinderen als een heerlijke versnapering gewaardeerd. Wrigley's verdrijft vermoeidheid en kalmeert de zenuwen. Het bevordert bovendien de spijsvertering en wekt de eetlust op. Twee soorten: P K. (zuivere pepermuntsmaak) en Spearmint (pittige kruizemuntsmaak). 5 cent per pakje. hm-6 WRIGLEY

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 14