LUK T N De beide hoofdpersonen gekiekt bij de eerste schuch tere pogingen om met elkaar in contact te komen. Het Russische immigreerende gezelschap dat zoo'n belang rijke steun blijkt te zijn voor 't Schotsche alleenstaande meisje (Janet Gaynor). De reis naar het ge luk is veel ingewik kelder om te lezen dan om te zien. De wegen van het geluk zijn nu eenmaal heel moeielijk na te gaan, en vooral wanneer dat geluk ver persoonlijkt is in de liefde, kost het dubbele moeite al die kronkelingen op den voet te volgen. Het geluk begint op een boot en eindigt, zoodra het schip gearriveerd is. Dan komen er omzwervingen door de groote stad New York, welke zoo'n om vang aannemen, dat de politie zich er mee be moeit en er. eerst na kilo's schranderheden te hebben verspild, in slaagt de veroorzaakster van al Een Russische parodiedie slechts dient om de politie, welke het Schotsche meisje zoekt, op een dwaalspoor te brengen. die moeielijkheden op een boot te krijgen, die haar naar het andere halfrond moet terugbrengen. Want zij was een immigrante en zij mocht eigenlijk New York heelemaal niet binnen. Inmiddels is de „hij" te weten gekomen, dat zij van hem houdt en dat slechts een misverstand de oorzaak was, dat zijn liefdesverklaring geheim bleef. Ook hij gaat naar de boot en het duurt niet lang of het tweetal sluit zich volgens alle regelen der kunst in eikaars armen. De FOX FILM corporation, die deze film uitbrengt, wist niet beter te doen dan haar allerlieftalligste ster Janet Gaynor, die o.m. ook in Vadertje Langbeen zoo'n succes behaalde, de allervoornaamste hoofdrol toe te kennen en aan Charles Farrell, die in de meeste films niet van haar zijde wijkt, de rol te geven van omhelzenden aanbidder, die o. zoo rijk is.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 10