DE OPLOSSING VAN ONZE PRIJSVRAAG Zeeuwsch Nieuws A. JANSEN, SCHELDESTRAAT 62, GOES, BOEKENREK-SIGARENKAST mis. 566 VRIJDAG 30 SEPTEMBER 1932 No. 18 Herfsttafereel langs de Goesche grachten. Te Zierikzee werd bij gelegenheid van het 10-jarig jubileum der vereeniging van oud-leerlingen der tuinbouw-wintercur- sussen aldaar een schitterend geslaagde tentoonstelling ge houden van fruit, groenten en bloemen, die wel getuigde van vakkennis der oud-leerlingen. Foto van het bestuur der jubileerende vereeniging. Een gezicht op de fruitafdeelingdie allerkeurigste details liet zien Een door de leden gekweekte pompoen, die voor het meisje te zwaar bleek om op te tillen. Wij hebben toch juist geraden ontzaglijk is de toevloed geweest van oplossingen op onze laatste prijsvraag, het zekerste bewijs, dat dergelijke letterraadsels buitengewoon in den smaak van ons lezerspubliek vallen. En, wat wij ook met voldoening geconstateerd hebben, nagenoeg alle oplossingen bleken juist te zijn, waaruit we mogen concludeeren, dat wij onzen lezers geen al te zwaar vraagstuk hadden voorgelegd hetgeen niet wegneemt, dat de volgende prijsvraag, die wij binnenkort hopen uit te schrijven, wel iets moeilijker zou kunnen uitvallen.. En nu de uitslag. De gevraagde woorden waren Humorist, Adamson, Zuiderzeewerken, Ardennen, Leeuwarden, Angela Brent, Artis, ijskast, boerderij, beetwortel, twee maal tien, kin en oor, brullen, blaten, azijn, ziek, inkt. De geheele zin luidt aldus Door aanmerkelijke uitbreiding onzer relaties zijn wij in staat onzen lezers in woord en beeld het allerbeste aan te bieden. Uit de talrijke inzenders van goede oplossingen heeft Vrouwe Fortuna als gelukkige prijswinnaars aangewezen wien de Hoofdprijs, zijnde een ten deel viel. De overige prijzen, alle waardevolle luxe voorwerpen, vielen ten deel aan P. D. de Zeeuw, Lange Geere K 239, Middelburg; W. van Strien, Pic- cardtstraat 34, Goes; Mej. H. Anthennisse, Vlissingschestraat B 306, Oost en West Souburg; C. D. in den Bosch, Verkwijl Quakkelaarstraat, Vlissingen; Mej. M. Roeting, Bloemenlaan 46, Vlissingen R. van Que- kelberghe, A. 182, Groede M. C. Fokker, Asscheweg, E 64, HulstC. M. Lindenberg, Lange Kerkstraat 45, Goes; P. A. Polderman, St. Jans straat 189, Middelburg; F. v. d. Hart, Julianastraat C 46, Hansweert J. J. Schoolmeester, Lammenstraat 25, Vlissingen; Mej. C. Ludikhui- zen, Julianastraat 13, Middelburg; Mej. de Hullu-Hinneman, Nieuw- straat 36, Oostburg; Mevr. C. Brouwer, IJsendijke; J. Koene, Graan- en Meelhandel, Oostkapelle M. C. v. Wingen, Anna Mariapolder, Woens- drechtF. de Groote, Langestraat, Hoek; L. Basting, Zacharias Jan- senstraat W 270, Middelburg; Mej. W. J. v. Sabben, Achterstraat A 176, ColijnsplaatS. de Mul, Oranjeboomstraat B. 83, Wemeldinge Y. Duin, Boulevard 83, BreskensC. Witte, Nieuwendijk 86, Axel; D. Ornee, ScharendijkeK. Kanaar, Kerkplein, lersekeA. Bedet, Smidswal 17, Tcrneuzen. Den prijswinnaars onze gelukwenschen, den overigen deelnemers zij het op 't harte gedrukt, dat zij den moed niet verliezen moeten, een volgende maal kan het lot hun misschien wel gunstig zijn I De aanhouder wint I

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 22