ZEEUWSCHE SPORT No. 18 VRIJDAG 30 SEPTEMBER. 1932 571 Het Middelburg-team, dat Zondag met 1—3 van P.S.V. verloor, na een spannenden strijd. P.S.V., Zuidelijk afdeelingskampioen. won Zondag te Middelburg met 31 van onzen Zeeuwschen le-klasser. mingen kunnen toch nog wel mee Ook Axel heeft 't niet kunnen bolwerken tegen Vlissingen 2 en moest met een 21 neder laag over de Schelde. Zat het slechte weer in de beenen van Freeken- horst's mannen Zoo'n reisje over de Schelde doet ongetwijfeld geen goed aan de spelers. Vlissingen 2 - wij hebben het al vaker gezegd - is echter ook geen ploeg om mee te spotten. Het is een elftal waar verband in zit en dat 'n goede aanvulling vormt voor het eerste elftal, dat den eersten wedstrijd vorige week tegen Terneu- zen niet erg fortuinlijk heeft gespeeld. Terneuzen heeft den goeden roep, Ook de tweede Zondag van de competitie heeft voor den jongen eerste-klasser „Middelburg" niet 't gewenschte succes gebracht. De kam pioenen, P.S.V., hebben't echter niet gemakkelijk gehad en hoewel de 31 overwinning ten volle verdiend was, dank zij een betere techniek en een meerdere routine, zijn de P. S. V.'ers toch nog op een fortuinlijke wijze aan hun doelpunten gekomen. Wat meer geluk aan de zijde der Zeeuwen zou on getwijfeld op hun enthousiasme stimuleerend ge werkt hebben en dan hadden wij het nog niet ge weten. Vooruitgang in het spel van de groen-wit- ten is er zeker te bespeuren en als zij wat meer en thousiasme aan den dag gaan leggen, zullen er nog verschillende eerste-klassers een harde noot te kraken krijgen in Zeelands hoofdstad. De tweede Middelburgsche ploeg Zeelandia doet het intusschen heel wat beter in de derde klasse. Na eerst Mevo II vorige week te hebben verpletterd, moest nu Zierikzee het loodje leggen en kreeg een 5—2 nederlaag te slikken. Wordt dit een ononderbroken race naar het kampioen schap, groen-zwarten Wij hopen het en het kan o.i. wel, maar houdt daarbij rekening met de Goe- sche concurrenten, die het er niet minder goed hebben afgebracht. Ook zij hebben de tweede over winning geboekt met dubbele cijfers zelfs. Dosko II moest er met 102 aan gelooven, zoodat wij mo gen veronderstellen, dat het tusschen Goes en Zee landia zal gaan dit jaar. En als wij de hoop uit spraken, dat Zeelandia het kampioenschap mocht behalen, dan was het omdat wij zoo graag deze oude tweede-klassers weer in hun oude milieu zou den terugzien, maar niet minder graag zouden wij het zien, dat ook Goes eens een trapje hooger klom. Slechts èèn kan het worden, dus strijdt er om, Goesenaren en Zeelandianen wij gunnen het jul lie beide van ganscher harte. Sinoto moest het onderspit delven tegen Nw. Borgvliet en dat met klinkende cijfers, 4—0. Hoe is het daar in Zierik zee, kan daar ook niet eens wat beter van zich afgebeten worden? Zijn de jaren, dat Zierikzee in de running was voor de 2de klasse, heelemaal vergeten Hansweert heeft het er naar onze meening j.l. Zondag niet slecht afgebracht tegen Mevo 11, door met slechts 43 te verliezen in Bergen op Zoom. Het kan nog wat beter, hoewel de man nen van Hansweert zich nog geen illusies mogen maken. De Zeeuwen hebben zich gisteren na hun nederlaag tegen Axel goed hersteld en 'n flinke 5—2 overwinning op de Sassche Boys behaald. Zijn de Boys wat verzwakt? Komt, de Zeeuwsch-Vla- Middelburg's verdediging in actie tijdens den wedstrijd van Zondag jl. legen P.S.V., welke met 1—3 werd verloren. Groote belangstelling bij den wedstrijd Middelburg- P.S. V. Sleeperskarren deden dienst als staantri- bunes en hadden Zondag een groote bezetting. welke van haar elftal ging, bevestigd en de flinke o3 overwinning op Vlissingen geeft ons de hoop, dat Terneuzen een woordje zal meespreken. Vlis singen kan ongetwijfeld ook beter en zal zich gauw genoeg door de eerste kwade periode heenslaan. Tot slot de Middelburg- en Zeelandia-reserves (van Hulst - Terneuzen 2 is ons de uitslag niet bekend). Het reserve-elftal heeft een goeden wedstrijd ge speeld tegen de Zeelandia-reserves en zijn grooteren broer laten zien, hoe het wel moet. Zeelandia 2 is niet van de sterkste en daarom is een 30 neder laag nog lang niet zoo slecht. En nu vluchtig nog het programma van vol gende week. Middelburg kan misschien zijn eerste succes op het niet al te sterke Willem II halen. Vlissingen zal tegen R. B. C. wel alle zeilen moeten bijzetten. Middelburg II krijgt 'n zwaren wedstrijd tegen Vlissingen II en wij zetten hier onze kaart op de Vlissingers. Terneuzen 2 kan in eigen home De Zeeuwen wel aan. Axel heeft geen moeilijke taak en zal de Zeelandia-reserves wel met een nederlaag naar huis toe sturen. SinotoZierikzee 'n plaatselijke ontmoeting waarvan niets te zeggen valt. ZeelandiaGoes, het eerste treffen tusschen o.i. de sterkste, waarbij Zeelandia het terrein voordeel kan uitbuiten. Hansweert zal tegen Nieuw Borgvliet hard moeten werken om voordeel te behalen en wij gelooven dan ook niet, dat deze wedstrijd de eerste overwinning kan worden. Onze nieuwe le-klasser Middelburg omving Zondag den afdeelingskampioen P.S.V. op bezoek en zag zich met 1—3 geklopt. Moment uit den strijd. Suykerbuik verkleint den achterstand voor Middelburg, na den P.S.V.-doel- man uit zijn goal gelokt te hebben.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 27