ZccuwócAc èfjtoït~ No 20 VRIJDAG 14 OCTOBER 1932 635 witten tevreden kunnen zijn. Van de verdere Zeeuwsche vereenigingen heeft verder geen enkele gespeeld. Wat zullen wij volgende week te aanschouwen krijgen? Het eerste elftal van Middelburg is vrij in verband met de Zuid-NederlandLuxemburg ontmoeting in het N.A.C.-stadion te Breda, en de internationale te Brussel. Van de tweede-klassers is ook Terneuzen vrij, Middelburg s eerste succes in de Ie klasse. Zon dag klopten de Middelburgers M.V.V. met 32. Kiekje uit deze match voor 't Maastrichtsche doel terwijl Vlissingen Hero op bezoek krijgt. Van de conservenmannen is nog niet veel te zeggen, doch wij denken, dat het voor Vlissingen weer geen ge makkelijke wedstrijd zal zijn. Er kan niettemin ge wonnen worden, maar zou het niet gewenscht zijn, dat één van de oudere krachten werd opgenomen in het Vlissingsche elftal Al was het alleen maar om de ploeg wat aan te vuren. In de derde klasse A. ontmoeten Hulst en Sas- sche Boys elkaar. O.i. is de. beste kans hier voor Hulst, niet alleen voor wat spel, maar ook voor wat terreinvoordeel betreft. De Middelburg-reserves zullen de Zeeuwen ontvangen en moeten dan on getwijfeld hun beste beentje voorzetten en een sterk elftal in het veld brengen, wat kan omdat het eerste elftal niet speelt en geen reserves eischt, om Uit dezen wedstrijd voordeel te kunnen behalen. Tenslotte speelt in deze af deeling Axel tegen Ter- neuzen 2, wat o.i. een overwinning voor de Axel mannen wordt. De derde klasse B. laat drie wedstrijden ver werken, waarvan DOSKO 2MEVO 2 een plaatse lijke (fïitmoeting is, waaruit de Dosko-mannen als overwinnaars te voorschijn kunnen komen. Zeelan- dia ontvangt Zierikzee en zal met de Schouwena- ren korte metten maken. Als dat maar geen dub bele cijfers worden. Het zal den jongens van Lege- maate niet meevallen. Hansweert krijgt het niet al te sterke SINOTO te bekampen en met de noodige wilskracht en hard werken, wordt dat op zijn minst een gelijk spel voor de Zuid-Bevelanders. Wij achten zelfs de kans op een overwinning voor Hansweert niet gering. Moge De Bilt zijn onontbeerlijke medewerking verleenen, opdat 16 October ons draaglijk voetbal- weer schenke. Geen succesDe Maastrichtenaren zien één van hun aanvallen op de Middelburgsche veste door de verde diging der thuisclub onderbroken. Slechts hard werken echter zal goede resultaten kunnen opleve ren, want al zijn de Middelburgers ook in verschillende opzichten voor uitgegaan, toch komen zij aan techniek nog veel tekort. Iedere poging om hun techniek tegenover die van de tegenstan ders te stellen zal voorloopig nog tot mislukking gedoemd zijn. Wij zeggen voorloopig, omdat zooals wij boven reeds schreven de Mid delburgers veel zijn vooruit gegaan. Vlissingen heeft onder zeer sleghte weers- en terreinomstandig heden in Bergen op Zoom gelijk gespeeld tegen DOSKO. Een resul taat, waarmee dunkt ons de rood- De wedstrijd Middelburg—M.V.V. Een interes sante opname van koppende tegenstanders bij een hoekschop op het Maastrichtsche doel. Het Maastrichtsche M.V.V. dat Zon dag door Middelburg werd geklopt. Driemaal is scheepsrecht, driemaal hebben de Middelburgers ver loren, doch de vierde maal hebben zij dan toch een overwinning behaald en het mag de „ware" Zeeuwsche voetbalenthousiasten verheugen, dat het een verdiende overwinning was. Met drie tegen twee trok M.V.V. naar Maastricht terug. De oneervolle onderste plaats op het ranglijstje heeft Middelburg verlaten en daar plaats ingeruimd voor B.V.V., dat nog geen kans heeft gezien eenig voordeel te behalen. Wel iswaar is het nog geen veilige plaats, maar als wij zien, dat direct boven de Middelburgers de ploegen van N.A.C. en Willem II met slechts één puntje verschil gehuisvest zijn, dan kunnen de Middelburgers toch zeg gen, dat zij zich in de nabijheid van een goed gezelschap bevinden. Men zal vragen of dit nu eens een gelukje van de groen-witten is ge weest, of dat verwacht mag worden, dat zij hun eerste klasse vorm ge vonden hebben en meerdere overwinningen verwacht kunnen worden. Het is een geluk, dat verklaard kan worden, dat het spel 'dat Middelburg Zondag vertoonde, moed geeft voor de komende ontmoetingen. Er is geen aanleiding om overmoe dig te worden, maar wel heeft iedere speler kunnen zien, dat er met een flinke dosis wilskracht een goed debuut in de eerste klasse kan worden gemaakt. Verschillende Zuiderlin gen zullen sneuvelen op de Zeeuwsche klei, dat staat al bij voorbaat voor ons vast, en daarbij ge- looven wij, dat nu Mid delburg zijn zelfvertrou wen wel herkregen zal hebben, er ook nog wel eens een uitwedstrijd ge wonnen kan worden.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 27