No. 20 VRIJDAG 14 OCTOBER 1932 Mutua Fides, de studenten-sociëteit te Groningen, in feest verlichting. bij de viering van het 50-jarig bestaansfeest. Al hebben we vanMolnar. wiens „Graaf X" door het Ver. R'damsch HofstadTooneel werd gegeven, wel eens werk gezien, dat in zijn opzet minder naar de klucht zweemde de wijze waarop aan een niet bestaanden graaf gestalte en werkelijkheid werden gegeven door allerlei geestige kleine suggesties, is een meesterstukje van tooneelkunst. Bijzonder relief kreeg dit ge deelte door het ietwat magisch optreden van Eduard Verkade. die in zijn rol een kolfje naar zijn hand vond. De opvatting, welke Wilh. Duymaer v. Twist bleek te hebben van haar niet gemakkelijke rot, kon minder bekoren. Op deze foto Wilh. Duymaer v. Twist als Edith en Ed. Verkade als Cortin. In Rotterdam werd de Beurs van de Dameskroniek gehouden; een der attracties werd gevormd door een lachspiegel, die het beeld der bezoeksters en bezoekers eenigszins verwrongen weergaf. Een van de zonen van den Soesoehoenan van Solo. Pangeran Noto Koesomo, is ingeschreven als student aan de hoogeschool van Wageningen. Op deze foto ziet men hem tijdens zijn eerste studentendagen, als groentje. In alle stilte en eenvoud volgens den tvensch der familie is een gedenkteeken op het graf van Evert Cornelis, in leven dirigent van het Utrechtsch Stedelijk Orkest, op de begraaf plaats aan den Brandenburgerweg te Bilt- hoven aan mevrouw Cornelis aangeboden.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 3