MX mam DE BTEHKott JECOVITOL nee, - aan de weegschaal ligt het niet! Die is wel goed. Die waarschuwt alleen maar heel duidelijk alwéér geen gram in gewicht toegenomen Het ligt vaak aan iets anders. Het ligt vaak aan vitaminen- gebrek. Doorloopend vitaminengebrek. Laat Uw jongen geen bleekneus worden, die slechte rapporten thuisbrengt. Geef hem vitaminen. Geef hem Jecovitol, de levertraan, die bodies-als- ijzer bouwt. Uw dokter zal ze U aanraden. Jecovitol wordt door een Nederlandsch Hoogleeraar op vitaminengehalte geijkt. Omdat veel prachtig uitziende levertraan te weinig vitaminen bevat. Scherp wordt er op gelet, dat Jecovitol minstens 50 eenheden vitamine A en 250 eenheden vitamine D bevat. De weegschaal zal U vertellen, wat dat voor Uw jongen beteekent Prijs per flesch f /.- Verkrijgbaar bij Apothekers en Drogisten. Geen rachitis meer bij de Nederlandsche kinderen Onze Magazijnen te Amsterdam, Den Haag en Rotterdam zijn de grootste, best gesorteerde en meest modern ingerichte in Nederland. Door concentratie van den inkoop zijn onze verkoop-prijzen uiterst laag gesteld. Ruim 80 verschillende verkoop- afdeelingen, Lunchroom, Daktuin I), Leesbibliotheek, Rijkspost-,Telefoon- en Telegraafkantoor, Bagagedepot van de Nederl. Spoorwegen, Eigen Auto-besteldienst, Kapsalon') enz. 1) Alleen in Den Haag en Rotterdam. 2) Alleen in Rottenda AMSTERDAM DEN HAAG ROTTERDAM iam lik aas la* al lat ai De leden van de provinciale ver- eeniging van Christelijke onder wijzers poseeren voor ons na de vergadering in St. Joris te Middel burg op Zaterdag 22 October. Te Schoondijke werd op Vrijdag 21 Oct. een bazar geopend ten bate van Zuigelingenzorg. Groep dames die zich beijverden om den bazar naar wensch te doen slagen. Te Kruispolder gemeente Graauw werd tijdens den laatsten storm, die over Zeeland woedde, de standaard- molen van Gebrs. de Schepper tegen den grond geslagen. Foto van den molen voor de catastrophe.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 25