VRIJDAG 28 OCTOBER 1932 Het 2de elftal van Vlissingen. dat dit seizoen tot één der sterk ste in afdeeliny A behoort. Een eervolle nederlaag, na een gelijkopgaandcn strijd, waarbij Middelburg verschillende malen in de meerderheid was, hebben onze eerste klassers in Bleijerheide geleden. De 43-uitslag, welke normaal genoemd kan worden, is'n bewijs, dat Middelburg zich door de allereerste zenuwperiode heeft heengewerkt en thans tegen het lang niet zwakke Bleijerheide getoond heeft in deze com petitie nog een woordje te kunnen meespreken. Als de groenwitten zoo doorgaan en hun spel zich in dezelfde goede richting blijft ontwikkelen, kan er zeker nog wel een plaats bereikt worden, welke niet direct in de onderste gelederen gelegen is. De groote teleurstelling was wel de nederlaag, welke Terneuzen in Bergen op Zoom leed tegen Dosko. Wij onderschatten de Dosko-mannen niet, doch o.i. had Terneuzen daar niet zoo'n smade lijke nederlaag behoeven te lijden. Er was weer een Zeeuwsche vereeniging op weg naar het kam pioenschap, moet deze zegetocht hier reeds ein digen? Komt, Temeuzenaren, het kan veel beter. Wij zullen maar aannemen, dat het een ver gissing geweest is. In de derde klasse A hebben de reserves het beter gedaan en Middelburg 2 met een 41-neder- Iaag naar huis gestuurd. Ook deze uitslag was bui ten onze verwachting. AI hadden wij dan geen groote overwinning voor Middelburg 2 durven voorspellen, dat Terneuzen 2 de vlag zou moe ten strijken hadden wij zeker gedacht. Een tweede verrassing bracht Zeelandia 2, door met 21 te winnen in Sas van Oent. Wat moeten wij van Sassche Boys denken als de Zeelandia-reserves, die niet sterk zijn, hen in eigen huis verslaan Er zal beter aangepakt moeten worden in Sas van Oent. Vlissingen 2 en Huist deelden de puntjes. Hulst kan met den 2—-2-uitsIag tevreden zijn. De Vlis- singen-reserves zijn thuis niet voor de poes, vooral niet als het eerste elftal 'n vrijen Zondag heeft. Twee flinke overwinningen voor Goes en Zee landia lagen in de lijn der verwachting. Zeelandia kwam, zag en overwon in Zierikzee, waar het Sinoto met 1—5 klopte. Goes sloeg Mevo 2 met 24, een goede prestatie, welke echter geen reden tot juichen geeft, daar o.i. de uitslag grooter cijfer voor Goes moest laten zien. Of was Mevo 2 in topvorm Intusschen gaan Goes en Zeelandia onvermoeid verder op het pad der overwinning. Zou tenslotte in Goes moeten worden uitgevoch ten, wie de sterkste is Wat zal de volgende week brengen Middel burg krijgt N.O.A.D. op bezoek en wij gelooven, De Vlissingsche veteranen-ploegdie met 51 over haar E.A4.M.-collega's de baas bleef. Het elftal van Hulst I. dat Zon dag tegen de Vlissingsche reser ves een gelijk spel wist te behalen. dat er gewonnen kan wor den door de Middelburgers. Zij zullen echter flink moeten aanpakken, want N.O.A.D. moge dan ook al door Longa verslagen zijn, het is toch altijd nog een ploeg waar niet mee te spotten valt. Terneuzen komt thuis te gen R.B.C. te staan en wij durven na de nederlaag van j.l. Zondag niets te voor spellen, temeer waar R.B.C. op eenigszins onfortuinlijke wijze van Dongen heeft verloren. Het voordeel van eigen veld zal tnischien den doorslag kunnen geven. La ten wij het hopen. VlissingenHero is de andere ontmoeting in de tweede klas, waarbij een Zeeuwsche ploeg betrokken is. Hero heeft Baronie met groote cijfers verpletterd. Het zal voor Vlissingen niet meevallen uit dezen wedstrijd nog eenig voor deel te behalen. Zeelandia 2Terneuzen 2 ontmoeten elkaar in de Nadorst en ongetwijfeld heeft Terneuzen 2 de beste kansen, als de Terneuzen-reserves ten minste even goed spelen als vo- rigen Zondag. Vlissingen 2 kan de Zeeuwen wel aan, doch het betreft hier een plaatselijke ontmoeting, waarvan niet veel te zeggen valt. HulstAxel wordt een for- sche partij met de beste kan sen voor Hulst, waarbij de scheidsrechter geen makkelijke taak heeft. Zierikzee kan Mevo 2 thuis wel aan en zal de Brabanders wel met 'n nederlaag naar huis toe sturen. Goes ontvangt Sinoto en zal korte metten maken met de Schouwenaars. Hansweert 2 gaat naar Bergen op Zoom om Dosko II te bekampen. Als de ploeg van Hansweert flink aan pakt zien wij wel een kans om te"winnen. Mevr. V. d. Jagt doet den aftrap bij den wedstrijd tusschen de veteranen- elftallen van Vlissingen en E.M.M.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 27