DE CRENZf^ No. 22 Niet een stormpje in een glas water, maar in een straat. De golven klotsen gezellig tusschen de wolkenkrabbers, alsof een woelig riviertje zijn weg naar de stad had gezocht. De vloed werd veroorzaakt doordat een zware autobus door het plaveisel zakte en de hoofdbuis van de waterleiding beschadigde. Een zeldzaam ongeval gebeurde te Dresden, waar een wagon van de kabelbaan DresdenLoschwitz boven een straat voer waar juist een verhuisauto passeerde die te hoog was. De auto moest gedeeltelijk afgebroken worden, daar anders de voertuigen niet losgemaakt konden worden Een geweldig werk is gereed gekomen met de voltooiing van den auto-weg, die Yersey City, een voorstad van New York, met New Mark verbindt. De weg is 21 K.M. lang en is geheel op een viaduct aangelegd, zoodat men geen hinder heeft van verkeer uit zijstratenterwijl een gedeelte bestaat uit een brug van 5 K.Mlengte over de Passaic. De viaduct-straat heeft ongeveer honderd millioen gulden gekost. Men ziet op deze luchtfoto den weg als een witte streep door de stad en over 't water loopen. Een der betonnen pij lers van den „hoogen" weg tusschen New Mark en Yersey City. die thans voltooid is. Voor reizigersdie nooit in een hotel kunnen onthouden aan welken piccolo zij iets gevraagd of 'n boodschap gegeven hebben, is de nieuwigheid gemakkelijk, welke een Londensch hotel in voerde. De vrouwelijke chausseurs dragen daar hun naam op hun pet. Een verknocht geval, of de haarvlecht in den grond een gek gevormde beetwortel, die ergens in Enge land gerooid werd.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 2