No. 24 VRIJDAG 11 NOVEMBER 1932 763 zen 2 - Sassche Boys op. Dat hebben de mannen van Sas van Gent goed gedaan en van het zeer goed spelende Terneuzen 2 is het ons totaal onbe grijpelijk, dat het met niet minder dan 51 dezen wedstrijd kon verliezen. De wedstrijd voor volgende week, waar aller belangstelling naar uitgaat is _Middelburg-Longa. Middelburg zal revanche kunnen nemen voor de 4O-nederlaag in Tilburg geleden en wij achten het er toe in staat. Terneuzen heeft een zware partij aan Dongen en zal de puntjes wel moeten afstaan. Vlissingen gaat Alliance bezoeken en moet daar winnen, hoewel wij met een gelijk spel al tevreden zouden zijn. Vlissingen 2 krijgt Sassche Zeelandia H, dat Zondag j.l. door de reser ves van Middelburg met 1—3 werd geklopt. Zondag j.l. ontmoetten elkaar de Middelburg- en Zeelandia-reserves. Middel burg II won met 3 1. Hierboven het reserve-team van onze le klussers. Het Ie elftal van Axel. dat Zondag tegen één der zwaar ste concurrenten. Hulst, gelijk speelde en aldus een goede kans op het kampioenschap der 3e klasse A behield. Op schitterende wijze heeft Middelburg zich zijn naaste concurrenten van het lijf ge houden. Een ten volle verdiende 51- overwinning heeft B.V.V. wat vaster op de on- "derste plaats gedrukt, terwijl de Zeeuwsche eerste klassers een plaatsje geklommen zijn en zelfs N.O.A.D., zij het ook slechts door een beter doelgemiddclde, achter zich hebben gelaten. Ondanks de minder aanmoedigende vóór-versla- gen van diverse bladen, vóórverslagen, welke zich nogal geringschattend over Middelburg uitlaten, bereiken de groen-witten toch al steeds betere resultaten en gezien de uitslagen van de andere clubs, mogen wij, onvoorziene omstandigheden buitengesloten, verwachten, dat Middelburg in de middenmoot zal eindigen. Zeelandia heeft letterlijk en figuurlijk met Dosko 2 gespeeld en dit met 'n 11O-nederlaag huistoe gestuurd. Op die manier gaat de Zeelandia-ploeg rechtstreeks op 't kampioenschap af en al zal het moeite kosten, toch bestaat de kans, dat Zeelandia het volgend jaar weer in de tweede klasse terug is. Nu maar flink aangepakt Zeelandianen, de tegen standers niet te licht opvatten, want dan bestaat er gevaar voor „struikelen" en Goes zit ook niet stil. De mannen uit Goes loeren er op, dat Zeelan dia een steekje laat vallen en zullen dan hun uiter ste best doen om op eigen terrein baas te blijven, wat ook nog niet geheel uitgesloten geacht moet worden. Zondag hebben zij weereen 42-overwin- ning op Hansweert behaald, een resultaat^ dat te verwachten was. Hansweert kan intusschen met dezen uitslag ook tevreden zijn en met vertrouwen verder de toekomst tegemoet gaan. Sinoto verrichtte verdienste lijk werk door Mevo 2 op eigen terrein een 4O-nederlaag toe te brengen. Een gelijk spel of 'n kleine overwinning was in de lijn der verwachting, doch Sinoto dacht er anders over blijkbaar en behaalde 'n zeer eervol resul taat op Brabantschen bodem. Wat te denken van Terneuzen Weer een neder laag en wel met 53 te Breda tegen de club van gelijken naam. Is de moed er nu reeds uit bij de Terneuzenaren Dat mag niet, jongens, een vol gende maal beter. De uitslag van VlissingenMevo is beter, n.l. 40 in het voordeel der roodwitten. Het ver toonde spel is evenwel bitter tegengevallen en daaraan moet nog heel wat verbeterd worden. In de derde klasse kregen wij reeds de tweede ont moeting AxelHulst te verwerken en deze ein digde andermaal in een gelijk spel. De plaatselijke ontmoeting tusschen de Zeelandia- en Middelburg reserves bracht een overwinning voor Middelburg II, die wel verdiend was, hoewel het spel van Zee landia II ons voor de rust beter voorkwam dan dat van Middelburg. De doelpunten tellen echter. Jammer, dat dergelijke wedstrijden altijd moeten ontaarden in duw-en smijtpartijen. Een totaal onverwachten uitslag leverde de wedstrijd Terneu- Boys op bezoek en kan dezen wedstrijd winnen. Middelburg 2 gaat naar Hulst, waar wij dit elftal geen kans geven op eenig voordeel. Of zal de wissel vallige Middelburg-ploeg zich weer eens van haar besten kant laten kennen Na 't slechte resultaat van j.l. Zondag gelooven wij, dat Terneuzen 2 aan de Zeeuwen Zondag geen kwaad zal doen. Zeelandia, Sinoto en Goes hebben a.s. Zondag geen al te lastige taak en zullen ongetwijfeld over winningen behalen op resp. Nieuw Borgvliet, Dosko 2 en Zierikzee. Vlissingen klopte Zondag Mevo met 40. Spel moment uit deze match voor het doel van Mevo, waar Van Peenen den bal in het net kopt.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 27