ZEEUWSCHE SPORT No. 25 VRTJDAG 18 NOVEMBER 1932 795 Middelburg klopt Longa met 3—2. Kiekje uit dezen spannenden strijd voor het doel der thuisclub, waar een aanval der Longa-mannen afgeslagen wordt. Middelburg op den goeden weg. Zondag werd Longa met 3—2 geklopt. Spel moment uit deze match voor 't Longa-doel. En zoo heeft Middelburg dan revanche genomen voor de in Tilburg tegen Longa geleden neder laag. In een, hoewel wat al te forsch gespeel den toch zeer aantrekkelijken wedstrijd wist Groen-Wit te zegevieren. Longa is een sterke ploeg in het middenveld, doch voor doel komt er meestal niet veel van terecht. Beide door Longa gemaakte doelpunten waren het gevolg van fouten der Middel burgers, terwijl de door Vogel en Suijkerbuijk gescoorde punten juweeltjes waren. Wij weten niet wat wij meer moeten roemen, het zuiver in den rechter benedenhoek onverwacht gefabriceerde doelpunt van Vogel of den kopbal van Suijker buijk, die in een zeer moeilijke positie afgedekt door verschillende Longa-mannen, overal bovenuit sprong en den bal in het net deponeerde. Middel burg is nu opgeklommen tot de derde plaats van onder af en staat zelfs boven N.A.C., één van de clubs, welke jaren lang den toon aangaven in het Zuiden. Als wij het enthousiasme van Middel burg gelijk mogen stellen met het technisch veel betere spel van Longa, dan moeten wij zeggen, dat een gelijk spel de verhouding beter zou hebben weergegeven. A.s. Zondag gaan de Middelburgers bij N.A.C. op bezoek en wij gelooven, dat Middel burg ook daar niet alles behoeft te verliezen. Met een gelijk spel zouden de Middelburgers tevreden kunnen zijn en toch.... als er enthou siast aangepakt wordt, kan er gewonnen worden. Vlissingen, dat op de ranglijst niet zoo heel slecht staat, heeft tegen Alliance niet meer dan een gelijk spel kunnen bereiken. Een resultaat, waarmee wij voorloopig tevreden zullen moeten zijn. Degrada tiegevaar is er haast niet meer, daarvoor is Baronie te zwak. Als Rood-Wit 't dit jaar houden kan, dan kunnen zij zich thans reeds gaan prepareeren voor het volgend sei zoen, door te trachten jongere spelers aan het tweede-klasse-milieu te doen wennen. Zondag komt Dosko naar Vlis singen en kan weer een pittige wedstrijd ver wacht worden. Als Vlis singen er flink op zit, kunnen de beide puntjes Terneuzen en Dongen deelen de puntjes (3.3). Een kiekje uit deze interes sante match. Dongen verdedigt zich hardnekkig. De wedstrijd MiddelburgLonga. Gevaarlijke aanval der Tilburgenaren op op het Middelburgsche doel. wel in Zeeland blijven. Terneuzen is blijkbaar in herstel, want het toch tamelijk sterke Dongen werd met een gelijk spel huistoe gezonden. Het resultaat moge dan ook al niet ten volle bevredigen, toch blijkt er uit, dat Terneuzen nog tot goede dingen in staat is. Er kan dan ook a.s. Zondag van Mevo te Bergen op Zoom gewonnen worden en daarom zouden wij gerust onze kaart op Terneuzen durven zetten. Zeelandia liet 'n steekje vallen en moest zich met één puntje tevreden stel len uit den wedstrijd Nieuw Borgvliet-Zeelan- dia. Nieuw Borgvliet is misschien wat onderschat en ook wij hadden inder daad Zeelandia de beste kans gegeven. Er is nu nog slechts één puntje verschil met Goes, dat wist te winnen van Zie- rikzee en haar plaats als goede tweede hand haafde. Er komt hier meerdere spanning en als beide ploegen haar huidige positie weten te handhaven, zal de spanning haar toppunt bereiken bij den wed strijd GoesZeelandia, waar dan meteen de be slissing vallen zal. Zeelan dia gaat volgenden Zon dag bij Dosko 2 op bezoek en natuurlijk winnen, terwijl Goes de andere Bergenaren Mevo 2 ontvangt en zich op eigen terrein even eens zal weten te handhaven. ZierikzeeHans- weert kan in een gelijk spel eindigen, hoewel het niet is uitgesloten, dat Zierikzee het terrein voordeel zal weten uit te buiten. Vlissingen 2 klopte Sassche Boys, zij het slechts op 't nippertje, met 32. Een overwinning was voor Vlissingen 2 voorspeld, doch daarbij was aan een grootere overwinning gedacht. Hulst had niet al te veel moeite met Middelburg 2 en behaalde haar eerste overwinning met 40. Ten slotte leverden De Zeeuwen een kranige prestatie door Terneuzen 2 met 10 te kloppen. De Zeeuwen gaan zoo kalm hun gangetje en zonder ernstige candidaten voor een kampioenschap te zijn, weten zij zich toch keurig te handhaven. Als zij volgende week bij Sassche Boys op bezoek gaan, kan ook daar ge wonnen worden, doch voorloopig houden wij het nog op Sassche Boys, gezien de prestatie tegen Vlissingen 2. Terneuzen 2Vlissingen 2 wordt voor beide een zware strijd met de beste kansen voor de Vlissingen-rêserves. Oppassen is in Ter neuzen echter de boodschap, want zij zijn daar niet voor de poes. Als laatste willen wij nog even den wedstrijd Middelburg 2—Axel aanroeren. Axel zal zich niet laten overwinnen door de Middelburg reserves, vermoeden wij, doch in eigen huis heeft Middelburg 2 soms rare kuren. Mogen over de geheele linie de sterksten winnen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 27