ZeeuwócAc 'Volkb-Almanak 1933 Is U reeds in het bezit van ons Kerstboek? 1 December a.s. verschijnt de Zeeuwsche Volks almanak voor het jaar 1933. Deze Almanak zal behalve talrijke voor ieder bruikbare gegevens bevatten een schat aan echt-Zeeuwsche vroolijke verhalen en liedjes van bekende Zeeuwsche schrijvers. Medewerkers o.a. Mr. P. Dieleman, P. de Vos, Leo van Breen, J. P. Paulusse, L. de Bree, enz. Brief van Pier van 't Hof en Nieuwjaarsrijm. De Almanak (groot formaat) be- slaat 130 pagina's en kost slechts een kwartje Hij zal van huis tot deur worden gecolporteerd. De gemengde zangvereeniging ..Hosanna" te Middelburg denkt in Januari 1933 haar 35-jarig bestaan te vieren .en tot dekking van de onkosten werd een bazar georganiseerd. Groep van leden, die tot het succes van den bazar bijdroegen Het breken van vlas in een der vele vlasfabriekjes onder St. Jansteen. Na .den brand te Vlissingen. Met het herstel der gedeeltelijk verbrande woningen te Vlissingen in de Kerk straat is reeds een aanvang gemaakt. Chrysantenweelde. De heer M. van de Veldegemeente veldwachter te Dreischor, hoopt op 1 December a.s. den dag te herdenken, waarop hij vóór 25 jaar deze functie aan vaardde. Het zal den humanen politieman op dierr dag ongetwijfeld niet tan be langstelling ontbreken. Denk er om, de voorraad is beperkt! Wilt U zich dus het bezit van die prachtige uitgave verzekeren, dan raden wij U aan, zoo spoedig mogelijk bij onze bezorgers, agenten of op ons Hoofdkantoor een exem plaar aan te vragen vóór het onherroepelijk te laat is! Wij behoeven, wat den inhoud betreft, niet in herhaling te treden; in een der vorige nummers hebben wij dezen uitvoerig weergegeven en gewezen op de voortreffelijke kwaliteiten van de verhalen, de artikelen, de foto's en illustraties, deels in twee en drie kleuren, en van de geheele uitvoering in koperdiepdruk, die uit technisch oogpunt buitengewoon geslaagd mag heeten U weet ook, dat bij deze extra premie, waarvoor slechts een vergoeding van 80 cents verlangd wordt, behooren: een tweetal losse kleurenplaten, zijnde een prachtige wandversiering en lest best: een wondermooie vier- bladige wandkalender in drie kleuren, die alleen reeds veel meer dan de prijs van het Kerstboek waard is. Alles tezamen: een kostelijk bezit voor U of een zeer geschikt geschenk voor Sint Nicolaas of Kerstmis! N. B. Franco toezending per post geschiedt na ont vangst aan een onzer kantoren van postwissel a f 0.90.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 19