1933 %eeuwicke "Valk 888 VRIJDAG 9 DECEMBER 1932 No. 28 Dit bescheiden liedje is den Zeeuwschen almanak gewijd, die na bijna honderd jaren oprijst uit vergetelheid. 't Is een lijvig, echt-Zeeuwsch boekje, 't is goed Zeeuwsch en ft is goed rond Het is juist wat het moet wezen Zeeuwsche praet uut Zeeuwschen mond. Ja, dit boekje komt gelegen in dees somb'ren crisistijd, Het is balsem voor de vele tegenslag en narigheid 't Boekje leert den mensch weer lachen, het breekt menig somber uur Kortom, wie het leest, doet tevens gratis een gezondheidskuur. Dieleman geeft ons historie, Pier van 't Hof geef ok meziek Maar het beste van het beste is de Zeeuwsche rarekiek Allerlei gegevens zijn er, iedereen vindt zijn begeer, En wie is er niet benieuwd naar 't Nieuwjaarsrijm van d'Ouden Heer? Echt Zeeuwsch boek, ik roep een welkom. opdat iedereen het hoort, en g in elk Zeeuwsch huis zult komen met uw schat aan lied en woord. Breng je vroolijkheid in allen, die thans pessimistisch zijn, breng je lach bij duizendtallen Zeeuwsche lezers, groot en klein Aan den voet van de Goe- sche groote kerk. De parkeerplaats van de vracht auto's der dorpsbodediensten. Op z'n doortocht door ons land heeft Sint Nicolaas ook Terneuzen bezochtwaar velen den goeden Sint opwachtten. Te Vlissingen werd voor de werkloozen ook een cursus ge opend in moderne talen. Een kijkje in het klaslokaal. Te Wolfaartsdijk heeft de winkeliersvereeniging „Ons Belang' een diiedaag- sche tentoonstelling gehouden, die door den burgemeester werd geopend. Door de meisjesvereeniging Dorcas'te Borsselen werd aldaar met goed succes een bazar georganiseerd.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 24