}fen Zeeuwsche Omroep No. 28 VRIJDAG 9 DECEMBER 1932 889 "o Ve,d' &c/jfer De Belgische logger Andre-Jeanne liep met averij te Breskens binnen en loste aldaar zijn vangst. De heer H. G. de Wit, keurmeester aan het slachthuis te Vlis- singen, heeft op Woensdag 30 November als zoodanig officieel afscheid genomen, waarbij het aan belangstelling niet ontbrak. Te Oost- en West-Souburg heeft de politie proces-verbaal opgemaakt wegens oplichting van het burgerlijk armbestuur tegen een bedeelde, die er na huiszoeking warm bleek bij te zitten. Sindsdien durft geen enkele ondersteunde te Souburg zich bij de kachel neer te laten. Den snelrijdenden motorbezitters te Middelburg komt de eer toe, dat zij hun plaats in de samenleving uitstekend weten. Een dezer heeren reed vorige week tegen een rouwkoets op en 'n ander kwam in botsing met den celwagen der justitie Een jubileciende veieeniging te Goes heeft al haar leden met een mud kolen verrast. De harmonie in deze organisatie, welke altijd goed was, zal nu met al dat gestook een harden dobber hebben De mosselvisschers van Tholen komen bij de losplaats en zijn steeds druk in de weer met het lossen van t gezochte product voor België. Hier is nu niets meer aanwezig, waarom wij sluiten tot de volgende week, dames en heeren da'erd bes*u„r t,rSe'"ee„fe Hallo 1 hallo hier is de persdienst van den officieelen Zeeuw- schen Omroep. Het verder vertellen van deze berichten is geoor loofd. Men meldt ons uit 's Heerenhoek, dat gedurende de maand November in die gemeente geen geboorten, geen huwelijken en geen sterfgevallen plaats hadden. Gelukkig zijn de volkeren, die geen geschiedenis hebben De heer A. Louwerse vierde zijn 40-jarig jubileum als gemeentebode te Westkapelle. De heer Louwerse ontving bij deze gelegenheid de bronzen eeremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Uit Zeeuwsch-Vlaanderen vernamen wij, dat een paarden- slager te Clingc. een landbouwer te Sluis en een bakker te Groede veroordeeld zijn door de Middelburgsche rechtbank wegens het schoppen van diverse dames. Uit hetzelfde gewest kwam de tijding, dat de voetbalsport er steeds meer populair wordt. Schoppen troef Onze correspondent te Kapelle berichtte ons, dat de gymnas- tiekvereeniging „Olympia" en het fanfarekorps „Ons genoegen" alsmede de humorist Lucién een uitvoering hebben gegeven, cn dat alle drie medewerkende partijen eenzelfde succes hadden. Lachsucces Een goede vriend van ons te Groede seinde dat, in tegenstelling met het rondgeroepene, de marechaussee heelemaal niet bij vergissing geloopen heeft achter de loopers in den loopwedstrijd. Men moet het aan de geruchten dan maar niet kwalijk nemen dat zij bij al dat geloop ook aan het loopen zijn gegaan. Uit Vlissingen vernamen wij, dat de Zeeuwsche artiesten bij den minister van Landbouw geprotesteerd hebben tegen het feit, dat tegenwoordig de kunstboter met niet minder dan 25 natuurboter vervalscht wordt. Uit Biggekerke ontvingen wij 'n telegram met de tijding, dat een rijksambtenaar overgeplaatst is naar Zwijndrecht. Inderdaad 'n mooie promotie Een raadslid te Ierseke heeft voorgesteld, het klokluiden bij brand af te schaffen. Zijn collega's voelden daar niet veel voor. Zeer begrijpelijk De politie, die nu altijd de handen vol heeft om 't toegestroomde publiek weg te dringen, zou dan niets meer te doen hebben. En er is al werkloosheid genoeg De Gereformeerd Christelijke Jongelingsvereeniging Timotheus te Nieuwdorp vierde de vorige week haar 40-jarig bestaan.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 25