Zeeuwtc&e Sftoït No. 29 VRIJDAG 16 DECEMBER 1932 923 eens niet best spelende Eindhoven. Ongetwijfeld een teleurstelling voor den Middelburg-aanhang en een weinig hoopgevend resultaat. Wat erger is, dan het verlies van twee kostbare puntjes, is de blessure van den speler Vogel. Hij was toch momen teel de groote stuwkracht, en de debutant die gisteren zijn plaats innam kon zijn spel niet benade ren. Het was voor dien invaller wel een heel lastige taak, om Vogel te vervangen. Een tweede debutant op de rechtsbinnenplaats deed goed werk, doch beschikt ook nog niet over de noodige routine. Nog een spelmoment uit den voetbalwedstrijd te Middelburg, die in een teleurstellende nederlaag voor de thuisclub eindigde. dan Terneuzen. De wedstrijd is voor Dongen echter van te veel belang, dan dat zij zich Zondag al te gemakkelijk gewonnen zou geven. Er staan nog enkele zeer be langrijke ontmoetingen op het pro gramma, zoo b.v. DoskoHero, een wedstrijd zoowel voor deze partijen als voor T.S.C. van groot belang. Mocht Hero struikelen en T.S.C. winnen van Breda, wat wel te verwachten is, dan zouden de mannen uit Oosterhout met Hero gelijk komen te staan. Dosko kwam tot op één puntje achterstand in- loopen, terwijl Dongen door een overwinning op Terneuzen zich bij de best geplaatsten zou voegen. Het kan in 2A een spannende race worden, waaraan ook Vlis- singen misschien nog kan deelne men. Alliance en Mevo moeten vechten om de onderste plaats te ontkomen, daar zij met resp. 2 uit 9 en 3 uit 10 geen al te beste plaats innemen. Het is gelukkig voor Baronie, dat juist de twee ondersten elkaar de puntjes moe ten bestrijden, daar zij, met 4 uit 8, hiervan kan profiteeren. Middelburg heeft in een slecht gespeelden en geleiden wedstrijd met 30 verloren van het even- Alles bij elkaar genomen, was het voor Middelburg wel een ongeluksdag. Komenden Zondag mager tegen N.A.C. wel flink aangepakt worden, anders komen de Zeeuwsche eerste-klassers misschien op het laatst nog in het gedrang. De Middelburg-reserves deden, wat zij gewoon zijn te doen den laatsten tijd en verloren met 52 van De Zeeuwen en wij vermoeden, dat de serie nederlagen volgende week tegen Sassche Boys zal worden voortgezet. De Zeeuwen moeten op bezoek bij Hulst, dat van Zeelandia 2 met slechts 21 kon winnen. Hulst moet beter spelen dan j.l. Zondag om den Zeeuwen de baas te blijven. Axel had weinig moeite met Sassche Boys, die met 60 de vlag moesten strijken. Volgende week tegen Terneuzen 2 zal de score zoo hoog niet worden vermoeden wij, doch de overwinning is o.i. wel voor Axel. Zierikzee liet zich met 50 kloppen door Mevo 2, terwijl Dosko 2 met 13 won van Hansweert. Twee uitslagen, welke misschien normaal, maar dan toch in ieder geval verrassend zijn. Goes liet zich zoowaar weer een puntje ontnemen door Nieuw Borgvliet en moet nu beslist winnen van Zeelandia a.s. Zondag om nog eenige kans te behouden. Behalve deze belangrijke ontmoeting, staat nog op het programma Sinoto-Hansweert. De thuisclub heeft o.i. de beste papieren en zal zich Hansweert wel van het lijf weten te houden. Ofstaan wij Zondag, inplaats van langs de lijntjes, allemaal op de schaats Het begint er op te lijken. Middelburg verliest met 30 van Eindhoven. De Zeeuwen doen een aanval op het Eindhovensche doel. Uit den wedstrijd MiddelburgEindhoven. De keeper van Eindhoven kaatst den bal wederom het veld in. Te Vlissingen speelden mej. Schrier uit Domburg en de heer F. Ver- hulst uit Vlissingen een interessanten biljartwedstrijd in Monopole De jongste 2de-klassers, Vlissingen, hebben het klaar gespeeld aan den kop van de ranglijst te komen, 'n Gelijk spel zonder doelpunten tegen Hero bracht Vlissingen op 14 punten uit 10 wed strijden. Dosko heeft hetzelfde resultaat bereikt, doch komt op de tweede plaats. Hero, T.S.C. en Dongen staan er weliswaar beter voor, doch zij moeten de punten nog halen, terwijl Vlissingen ze reeds heeft. Hero, naar onze meening de toekom stige kampioen, staat op de 3e plaats met 13 punten uit 8 wedstrijden. Daarna volgen T.S.C. met 11 uit 8 en Dongen met 9 uit 7. Het is onge twijfeld een kranige prestatie van Vlissingen, de Hero-mannen op eigen terrein een puntje te hebben ontfutseld en zij kunnen met moed de komende wedstrijden tegemoet zien. Op 18 December ontvangen zij De Baronie en het zou al heel gek moeten loopen, als Vlissingen niet met overtuigende cijfers won. Terneuzen staat met 9 punten uit 9 wedstrijden precies midden op de ran glijst Alliance is met een 62-nederlaag huis toe gezonden en hoewel het niet meer dan plicht was van de Terneuzenaren met overtuigende cijfers te winnen, mogen wij dit toch als 'n goed resultaat beschouwen. Volgende week zal het in Dongen zoo mooi niet gaan, dunkt ons, en men bereide zich dan ook nu reeds voor op een neder laag, hoewel de Dongenaren j.l. Zondag verloren van Breda, dat volgens de cijfers op de ranglijst zwakker zou moeten zijn Vijgenboom, de Middelburg-keeper, zuivert het terrein

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 27