SPORT No. 30 VRIJDAG 23 DECEMBER 1932 955 Vlissingen klopt De Baronie met 3-0. Een aardig spelkiekje tut deze match. De thuisclub maakt één der drie goals. Vlissingen op dreef Zondag moest De Baronie er met 3-0 aan gelooven. Spelmoment uit deze match voor het doel der gasten De beide rivalen voor den kampioenstitel in 3 B, Goes en Zeelandia, ontmoetten elkaar Zondag j.l. in Goes. De thuisclub won na een spannenden strijd met 2-1. Kiekje uit deze match. Een kopduel, dat de clubgenooten nogal schijnt te interesseeren. De wedstrijd van den dag GoesZeelandia is geëindigd in een overwinning van de Goese- naren. Voor velen 'n verrassing en 'n tegen valler voor Zeelandia, dat het kampioenschap door een overwinning definitief in handen had kunnen krijgen. Mocht er aanleiding bestaan om den wed strijd MEVO IIGoes te laten overspelen, dan zou Goes er beter voorstaan op het oogenblik dan Zeelandia. Hoe het ook zij en hoe het ook loopt, het is voor beide vereenigingen thans zaak geen puntje meer te verliezen. Daarbij komt Zeelandia op 2en Kerstdag reeds voor een lastige taak te staan als Nieuw Borgvliet op bezoek komt. Nieuw Borgvliet heeft getoond tot goede dingen in staat te zijn en zal geducht partij geven. Zeelandia moet het groote belang van een overwinning voor oogen houden en er alles op zetten en wij twijfelen er niet aan of het wordt een spannende strijd. De beide andere wedstrijden in deze afdeeling zijn van geen belang, dus mogen wij tusschen DOSKO 2 en SINOTO een kalmen strijd verwachten, met de beste kansen voor de thuis club, terwijl hetzelfde het geval is met den wed strijd ZierikzeeMEVO 2. Nu wij toch aan de derde-klassers bezig zijn, willen wij eerst eens zien, wat er in 3 A klaargespeeld is j.l. Zondag. Allereerst valt dan wel de aandacht op de 2O-overwinning, welke de Middelburg reserves in Sas van Gent behaalden. Tegen onze verwachting in hebben de Middelburgers hun nederlagen-serie stopgezet en Sassche Boys in eigen huis geklopt. Wij weten niet of deze over winning te danken is aan de zwakheid van Sassche Boys of dat Middelburg II plotseling in herstel is gekomen. In den eerstvolgenden wedstrijd op 22 Januari weer tegen Sassche Boys, maar nu thuis, kunnen zij hun meerderheid door een flinke over winning bewijzen. gekregen, is er indirect door gedupeerd. Welis waar staan de Vlissingers nog bovenaan, maar het opvolgende HERO heeft slechts één puntje minder en 2 wedstrijden minder gespeeld. Het is, dunkt ons, wel een uitgemaakte zaak, dat HERO nu met het kampioenschap gaat strijken. Vlissingen behaalde een 3O-overwinning op Baronie en hoewel de kans op een kampioenschap alleen nog in theorie bestaat, moet het toch als een fraaie prestatie worden aangemerkt, dat de Vlissingers hebben meegestreden om de bovenste plaats. Ook de komende wedstrijd MEVOVlissingen zal wel een flinke overwinning, voor de gasten opleveren. Terneuzen leverde goed werk door Dongen in eigen home een 23-nederlaag toe te brengen. Wie had dat durven denken van de Terneuzenaren Kranig gedaan, jongens, en wij hopen, dat jullie de inzinking van een paar weken terug nu heelemaal te boven zijn. R.B.C. moet met een nederlaag huistoe en dat kan. Een anderen verrassenden uitslag bezorgde Breda door T.S.C. te kloppen en haar daarmee welhaast uit te schakelen van een kampioenschap, waarop zij toch nog kans had. MEVO werd nog wat vaster aan de onderste plaats genageld door te verliezen van Alliance, een andere gegadigde voor het hekkensluiters-baantje. Er kunnen in deze afdeeling, welke pas op de helft is, nog vele veranderingen plaats vinden, doch naar onze meening is de zaak wel bijna uitgemaakt. Heel anders is het in de eerste klasse, waar Middel burg door zijn laatste nederlagen aardig op de onderste plaats aanstuurt. B.V.V. haalt door ge lijke spelen en een enkele overwinning kalmaan de noodige puntjes binnen, terwijl Middelburg zijn wedstrijden verliest en op 8 punten blijft staan. Dit hoeft niet, want hoewel N.A.C. j.l. Zondag de overwinning verdiend heeft, had Middelburg minstens evenveel goede kansen. Op deze wijze spelend, behoeven de Middelburgers aan den uitslag van M.V.V.—Middelburg niet te twijfelen. Middelburg met 1-3 door N.A.C. geklopt. Een tegen valler voor de Zeeuwen, die destijds te Breda ge lijk speelden. Spelkiek voor het Middelburgsche doel Axel heeft een overwinning behaald op Ter- neuzen 2, precies op het nippertje met 21, en dit lag wel in de verwachting. Ook Hulst heeft schijnbaar moeite gehad om De Zeeuwen de baas te blijven. Ook hier was het maar een magere 21-overwinning. Vlissingen 2 en Zeelandia 2 ontmoeten elkaar op 26 December te Vlissingen. Zonder twijfel is hier de overwinning voor de Vlissingen-reserves en het zou ons niet verwonderen als dat met een hooge score was. De ZeeuwenAxel, aanvankelijk vastgesteld voor den 2en Kerstdag, is uitgesteld. De uitslagen in de tweede klasse A hebben voor een groot deel niet beantwoord aan onze ver wachtingen. Allereerst werden wij al verrast door de groote nederlaag van DOSKO tegen HERO. Niet alleen, dat daardoor de kans van DOSKO om nog mede te spreken in den strijd om het kampioenschap verkeken is, maar ook Vlissin gen, dat daardoor nog een goede kans zou hebben

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 27