Zeeuwsche Omroep De beschadigde wand van de „Dilston' j Hallohallohier is de persdienst van den offideelen Zecuwschen Omroep. Het verder vertellen van deze berichten, in welken vorm ook, is geoorloofd. Men meldt ons uit Middelburg, dat de gemeentereiniging tusschen het opgehaalde huisvuil twee nikkelen warmwater- kruiken en een alpaca-damesbeuge'tasch gevonden heeft. Daar niemand deze voorwerpen, na gedane oproeping, kwam afhalen, doorzoekt men thans het huisvuil opnieuw, in de hoop de eigenaren te ontdekken. Volgende week zal waarschijnlijk een likwidatie-commissie worden benoemd voor de Zeeuwsch-Vlaamsche Waterleiding maatschappij. Statuten en andere merkwaardige voorwerpen zullen na de ontbinding op sterk water worden gezet tot leidingwater heeft men het niet kunnen brengen De burgemeester-strandvonder te Breskens heeft in een advertentie bekend gemaakt, een roeibootje zonder riemen in den Scheldemond te hebben aangetroffen. Komen geen recht hebbenden opdagen, dan vervalt het voorwerp aan de gemeente. Zeker als symbool der stadsbesturen, die roeien met de riemen, die ze niet hebben Uit Oud- en Nieuw-Vossemeer bereikte ons de bittere klacht, dat aan de dijken van de ambachtsheerlijkheden wederom een groot aantal boomen moet worden gerooid, wegens het uitbreken van de iepenziekte. 't Is zooals het altijd was twaalf ambachten, dertien onge lukken Uit Tholen seinde men ons, dat in het nieuwe jaar de plaatse lijke werkloozen zullen worden opgeroepen door het gemeente bestuur om de vesten uit te baggeren. Zeer prijzenswaardig natuurlijk, zulke werkverschaffing, maar zou men nu toch werkelijk niet beter die vesten ter uitstooming naar een wassche- rij kunnen zenden Onze correspondent te Sluis berichtte ons, dat de vorige week Vrijdag de bestel-auto van een bekende schoensmeer- fabriek door dc gladheid van den weg omkantelde en in een ondiepe sloot terecht kwam. Veertien doosjes met poetser ême gingen er door dit ongeval verloren. Daar er echter heel wat modder aan den wagen zat, lijdt de firma zeer waarschijnlijk geen materieele schade Een inwoner uit Graauw, die de toekomst niet donker in zag, vermeide zich welgemoed in een café te Hulst, doch ontdekte bij zijn voorgenomen vertrek, dat zijn rijwiel uit het rek aan de straat verdwenen was. Het vehikel is dagen later uit een kreek onder de gemeente Axel opgehaald. Ook 'n fiets kan wachtensmoede en vervolgens door duisternis misleid, een treurig lotgeval beleven 1 Toen een Vlissingsche slagersjongen dezer dagen twee ons „versche" biefstuk ergens bezorgde, bemerkte mevrouw, dat er zich rare dingen op dat lapje afspeelden. „Is dat jullie fabrieksmerk," snauwde ze bijster onvriende lijk. De slagersjongen knipperde 'n moment met z'n oog en zei toen „Ncderlandsch fabrikaat, mevrouw „made" in Holland. Tot de volgende week, dames en heeren Een kijkje langs de stands van den Tholenschen bazar. Het Engelsche stoomschip ,,Dilston"dat in het begin van de vorige weck in aanvaring kwam met het Poolsche stoomschip Kattowicewerd met averij te Vlissingen binnengesleept en in het droogdok van My. De Schelde voorloopig gerepareerd. Het schip in het dok. De Kanaalstraat te Oost Souburg na dc bijna voltooide vernieuwing. Een kijkje op de Souburgsche Kanaalstraat in den ouden toestand VRIJDAG 30 DRCEMBFR 1932 Bijzonder viel op den Tho lenschen bazar een zweef molen op, door een invalide vervaardigd. Te Tholen werd op de aan Kerstmis voorafgaande dagen eert uitmuntend geslaagde bazar gehouden ten bate der muziek vereeniging Concordia. Comité en medewerkenden kunnen met j trots op hun prestaties terugzien j

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 25