Elk begint met goede ten 't nieuwe jaar. en gedach- (Viissingen) Ook de zwarte gasfabrieken storen zich aan 't oude niet, dan slechts door een fluitsignaaltje Gas heeft altijd een debiet. En de treinen rijden even haastig door 't Zeeuwsche land leder kan geen Nieuwjaar vieren want't werk inoct aan den kant En de treinen rijden enen haastig door het Zeeuwsche land(Goes) 's And'rendaags aan vele deuren 'k Wensche je een Nieuwcjaer En men zoekt zijn Nieuwjaarsgave vroolijk lachend bij elkaar. Oudejaar is 't op de schepen. (Middelburg) Prosit, Nieuwjaar, drink je glaasje in het oude gauw nog uit (Oudelande) Maar er zijn er, die het nieuwe vieren op het postkantoor Halve Zondag Nieuwjaarswenschen, alles trekt vandaag naar stad 't Heele huis is uitgestorven, en de stoep bewaakt de kat. Enkel deze kleine rakker viert het feest geheel alleen. Oudejaar is 't op de schepen, op de straten, in den trein, Maar het werkelijk Oudejaar toch is, waar allen samen zijn. Kind'ren reizen naar hun ouders, ouders naar hun kind'ren heen, Enkel deze kleine rakker viert het feest geheel alleen. Wat zal ons het nieuwe brengen Erg rooskleurig lijkt het niet, Maar wie nu al aan het kniezen raakt, krijgt vast heel veel verdriet Durf het nieuwe flink te nemen, Ook het oude kwam men door Mag er nu stagnatie zijn, de wagen komt wel weer in 't spoor Nieuwejaar, breng ons veel voorspoed, weinig zorgen, veel geluk Laat het oude zijn vergeten met zijn zorg en crisisdruk Breng aan Middelburg een brandspuit, en aan Goes voor 't Gasthuis geld Aan Terneuzen 'n nieuwe haven, en elk dorp een voetbalveld. Zierikzee wat asphaltstraten, Vlissingen een macht logé's En aan ons ten langen laatste een paar duizend abonné's 1

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1932 | | pagina 9