DE ARM /j/:J< G EREC^ in groote en kleine booten een speciaal vervaardigde doodkist. No. 36 De vlucht gaat langs stelle ladders en smalle dakgoten door nauwe onaanzienlijke straten Een veroordeelde, die levenslang gevangenisstraf moet ondergaan, is ontvlucht en heeft zich bijna twintig jaar lang aan de nasporingen van de politie weten te ont trekken. Volgens de wet van het land, waar de film zich afspeelt, is iedere misdaad na twintig jaren verjaard. De man staat op het punt te hertrouwen om zijn zoontje een moeder te kunnen geven, doch dat wordt hem noodlottig, want door die huwelijksaankondiging komt de politie hem op het spoor. Nog twaalf uren scheiden hem van het oogenblik waarop de misdaad verjaard is en hij er geen straf meer voor hoeft te vreezenhij weet nog bijtijds te vluchten. Doch waarheen Er wordt van alle kanten jacht op hem gemaakt, en wijl hij zijn jongen steeds bij zich heeft, is het uiterst moeilijk voor hem zich te verbergen, lederen keer als hij een schuilplaats gevonden heeft, staat de arm der gerechtigheid op het punt hem te grijpen. Het behoeft wel niet nader te worden gezegd, dat het verloop dezer geschiedenis niet nalaat een groote spanning bij het publiek te veroorzaken. De film. die door D.L.S.-Holland-Monopole te Rotterdam wordt uitgebracht, zal binnenkort in de theaters aanschouwd kunnen wordenmen zal groote waardeering hebben voor t spel van het kleine ventje Hans Feher, dat als het zoontje Boubou fungeert.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 10