Binnenland No. 38 Een groot gedeelte van het landgoed Huis Almelovan mr. A. F. Lgraaf van Rechteren Limpurg Almelo is onder de Natuurschoonwet gerangschikt en voor het publiek toegankelijk gesteld Een zware brand verwoestte de gebouwen van de Geldersche Fruit-, Groenten- en Eierenveiling te Arnhem, een der belang rijkste veilingen van ons land. Men was eerst bevreesd voor de gasfabriek en een ammoniakfabriek die in de nabijheid liggen, doch dit gevaar week gelukkigTwee goederenwagons van de Geldersche Tramweg-Mij. en duizenden manden en kisten gingen o.a. verloren Kapitein ter zee F. W. Coster, die belast is met het onderzoek naar de mui terij op de Zeven Provinciën. De luit. ter zee baron de Vos van Steenwijk, die bij den luchtaanval op de Zeven Provin ciën licht gewond werd Het muiters- drama in Ned Indië op de Zeven Provin ciën. De tamboer 2e klasse P. Bakker, een der slachtoffers die gedood werden door de bom, die door een vliegboot op het mui tende schip werd ge worpen. J Op zoek naar goud. Er weer een e peditie uitgerust om het goud van de Lutine, die in de achttiende eeuw in de Noord zee bij Texel zonk, te lichten. Te Nijmegen werden de machines en hulpmiddelen ingeladen onder toezicht van den heer Beckers (y), die de expeditie leidt. Waarvoor altijd belangstel ling is. Te Amersfoort ver liet een auto den goeden weg en kwam toen aan lager wal, of liever van den wal in 't water. Voor 't reddingswerk was belangstelling genoeg.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 3