KruS<S tO Cents en daarvoor krijgt U zoo veel Gratis BANG OM UIT TE GAAN Waardoor ontstaat deze uitwer king? Door het Eucerit, en dat komt in geen enkele andere huidcreme voor. Vandaar dat Nivea niet te vervangen is. Want U weet het immers: Door Nivea krijgt de huid dat teere, frissche en gezonde, dat wij bij de jeugd zoo zeer bewonderen. ÖUVUh.&vj SPORi Sinds onze laatste opgave keerden wij, tezamen met onze zusterbladen tengevolge onzer de volgende bedragen uit aan: Wed. K. L. Berloth, Xavierstraat 45, Den Haag. f 600.- G. v. Wijk, 2e Bottelroosstraat 13, Eindhoven - 50.- Erfgenamen van A. Th. van Kesteren, Passartweg 46, Treebeek- 250.- J. van Dam, Beekstraat 30, Brunssum- 25.- f 925.- Vorig totaal bedrag - 276.931.- Nieuw totaal f 277.856.- Hevige aanvallen van rtaenmatieb Nn alles vergelen! Het moet wel geruimen tijd ge duurd hebben voordat de rheuma- tiek van dezen man zoo ernstig werd. Daarover zegt hij niets. Maar hij maakt het duidelijk, dat slechts vier of vijf maanden van Kruschen Salts- gebruik noodig waren om hem alle geleden pijnen te doen vergeten. Dit is wat hij zegt „Ik heb vaak Kruschen-adverten- ties in de bladen gezien en ik vind, dat het niet anders dan mijn plicht is, dat ook ik een kleine getuigenis zou geven. Voordat ik begon Kruschen te gebruiken, had ik heel erge last van rheumatiek, voornamelijk in mijn beenen. Ik had het zoo erg, dat ik herhaaldelijk op straat neerviel. Ik heb nu meer dan twee jaar Kruschen Salts gebruikt. En de laatste 78 of 20 maanden heb ik in 't geheel geen pijn meer gehad. Inderdaad, ik heb het allemaal vergeten. Tervzijl ik toch vroeger altijd bang was om uit te gaan. Kruschen Salts is goud waard. l.L." Elke „kleine dagelijksche dosis" Kruschen Salts is een wetenschap pelijke combinatie van minerale zouten, welke al Uw afvoer-organen aansporen nieren en maag en deze geregeld aan 't werk houden, zooals de natuur dat bedoeld heeft. Het gevolg van deze inwendige zuiverheid is, dat verfrischt en ver nieuwd bloed door Uw aderen stroomt. Giftig urinezuur, dat Uw rheumatische pijnen veroorzaakt, wordt langs natuurlijken weg ver wijderd en de pijnen houden op. En als U voortgaat met „de kleine dage lijksche dosis" Kruschen Salts, zal Uw geheele wezen lichaam en geest van deze zuiverende verfrisschende werking den wel- dadigen invloed ondervinden. is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten k f 0.90 en f 1.60 per flacon. Stralende gezondheid voor 1 cent per dag. Imp. N. V. Rowntree Handels Mij. Heerengracht 209, Amsterdam-C. Beiersdorf N. V., Sarphatikade 3, Amsterdam-C. Er bestaan ook doozen van 40 en 90 cents en tuben van 35 en 55 cents

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 7