Zeeuwsche Sport 1275 theoretisch nog kans en staat er na Hero beter voor dan iedere andere club in deze klasse. In 3 A heeft Hulst weer eens een overwinning behaald op Sassche Boys en wel met 50. Een flinke uitslag. De Zeeuwen handhaafden hun goede positie door met 30 van Middelburg II te winnen. Een verdiende overwinning, behaald op 'n slecht spelend elftal en een onbespeelbaar veld. Axel wijkt evenwel niet en handhaafde zich eveneens. Een groote overwinning, 9I, op Zeeiandia II verschafte Axel weer twee kostbare puntjes. Vol genden Zondag komt de groote kamp De Zeeuwen- Axel. De competitie loopt langzamerhand ten einde No. 40 VRIJDAG 3 MAART 1933 Wij zullen echter, als de voorteekens niet bedriegen, nog lang niet van voetbal verstoken zijn. Het kampioenschap 3 B blijft wel in Zeeland. De degra datie-wedstrijden van de eerste klasse mogen mis schien ook voor een deel op Zeeuwschen grond gespeeld worden, terwijl dit met de promotie van 3 A uit den aard der zaak eveneens het geval is. Mogen de Zeeuwen in al deze competities toonen de sterksten te zijn. Het Noorden en Westafd. I hebben hun eerste- klasse-kampioen j.l. Zondag op den troon gezet. West afd. 11 deed Ajax sneuvelen, ter wijl Stormvogels op de bovenste trede van den troon staat te wachten. In het Oosten is nog 'n flinke spanning. Wat ons 't meest interesseert is evenwel 't verloop in 't Zuiden, waar P.S.V. zijn laatsten wedstrijd heeft gespeeld en verder moet afwachten of M.V.V. zich nog een punt zal laten ontnemen. Winnen de Maastrichtenaren alle drie de nog te spelen wedstrijden, dan komen zij met P.S.V. gelijk, zoodat het op een beslissingswedstrijd aankomt. Een prachtprestatie was het van B.V.V., een puntje te bemachtigen tegen de mannen van Philips. Een welkom bezit is het puntje, omdat de Bosschenaren zich hierdoor weer veiliger gesteld hebben. Met dat al begint het er voor Middelburg steeds donkerder uit te zien. Als wij den stand van de drie voor degradatie-wedstrijden in aanmerking komende vereenigingen nagaan, blijkt dat wel duidelijk, en alleen omdat 't voetbal is, en daarom onberekenbaar, kan er nog eenige hoop bestaan. Willem II gesp. 15 gew. 3 gel. 6 verl. 6 p. 12 B.V.V. 16 „2 „7 7 p. 11 Middelburg „16 3 3 10 p. 9 Als Middelburg zijn laatste wedstrijden resp. uit tegen NOAD en thuis tegen Willem II wint, kunnen 13 punten gehaald worden. Willem II en Noad zijn echter tegenstanders, die lang niet te onderschatten zijn. Vooral de wedstrijd tegen Willem II belooft fel te worden. Het lijkt ons even wel uitgesloten, dat Willem II uit de drie resteeren- de wedstrijden beneden 13 punten blijft en dus alle drie de wedstrijden verliest. Ook B.V.V. wint nog wel een wedstrijd.' In het gunstigste geval zou het nog op een beslissingswedstrijd kunnen uit draaien, dunkt ons, maar de allergrootste kans is op een verlenging van de competitie voor de groen-witten in den vorm van degradatie-wed strijden. In de tweede klasse afd. A heeft Hero goed werk gedaan door Vlissingen te slaan met 20. Hierdoor hebben de Hero-mannen zich nog wat vaster op de bovenste plaats genesteld en Vlissin gen wel bijna uitgesloten voor het kampioenschap. Het door Hero vertoonde spel rechtvaardigt noch dé jongste overwinning, noch het bezit van de bovenste plaats. De eventueele kampioen Hero wordt niet Verwoede strijd om den bal in den wedstrijd Vlissingen-Hero. Terneazen hield zich tegen R.B.C. uitstekend en klopte de Roosendalers met niet minder dan 7-2. Een Zeeuwsche aan- val op het doel van R.B.C. Het elftal van Hero dat door de 2-0- overwinning op Vlis singen thans bijna zeker van het kam pioenschap is. De verdediging van Vlissingen in actie tijdens den beslissenden kamp tegen Hero. Het Hero-doel komt in groot.gevaar, door dat de Hero-keeper den bal laat glippen. Middelburg's kwaadste concurrent. Ter- neuzen heeft weer eens een klinkende over winning behaald. Thans was R.B.C. het kind van de rekening en met een 7-2- nederlaag konden de Roosendalers huis toe. Het is jammer, dat Terneuzen eenige malen gefaald en daardoor te veel ver- liespunten gekregen heeft. Zegt deze over winning niet genoeg ten aanzien van Terneuzen's kracht Zeker, maar deze club van over de Schelde heeft nog sterker staaltjes vertoond, met name vorige week, toen Hero met niet minder dan 102 de vlag moest strijken. Terneuzen heeft

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 27