KpuSSalts Men moest haar de trap opdragen HET WERK VAN TIJD, WIND EN ZAND Van kind af rheumatische pijnen Kan nu weer dansen en spelen! Zij was nog maar twaalf ?aar oud, toen zij aan rheumatiek begon te lijden. Dus is het niet te verwonde ren, dat zij thans, nu zij van deze kwaal bevrijd is, danst en speelt met de kinderen, hoewel zij 30 is. In de volgende woorden beschrijft zij zelf hoe zij haar leven veran derde „Op twaalfjarigen leeftijd kreeg ik voor het eerst rheumatiek. Drie jaar geleden moest ik 's avonds de trap opgedragen worden. Ook had ik rheumatische koorts. Toen begon ik met Kruschen Salts en dank zij dit middel ben ik weer geheel in orde en dans en speel nu met de kinderen. De flacon Kruschen staat altijd bij ons op tafel en in eiken kop thee of koffie neem ik een klein beetje. Zoodoende weet ik zeker, dat ik eiken dag mijn vaste dosis inneem. Ik ben nu 30 jaar, maar voel me veel jonger. Mevr. P. M. R." Rheumatiek wordt veroorzaakt door onvoldoende werking der in wendige organen een toestand waarvan de lijder zich zelden be wust is. Maar het wordt een onge merkte ophooping van afvalproduc ten en een daarmee gepaard gaande vorming van stoffen, die schadelijk zijn voor den geheelen gezondheids toestand. En deze stoffen onder mijnen het geheele gestel. Kruschen Salts is het natuurlijke recept tot behoud van een inwendige zuiverheid. De zes zouten in Kruschen sporen nieren en inge wanden aan tot gemakkelijke, geregelde werking. U wordt dus inwendig vrij gehouden van alle onzuiverheden, welke, indien ze zich kunnen ophoopen, ongetwijfeld het peil Uwer gezondheid zullen verlagen. De „kleine dagelijksche dosis" Kruschen voorkomt dit, want de zes verschillende zouten in Kruschen verhoogen de werking der afvoerorganen, verschaffen U nieuwe levenslust. is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten a f 0.90 en f 1.60 per flacon. Stralende gezondheid voor 1 cent per dag. Imp. N.V.Rowntree Handels Mij. Heerengracht 209, Amsterdam-C. "Wat er overbleef van een die strandde op de Friescbe kust en langzaam in bet strand is weggezakt. NIVEA Want haar belangrijkste bestanddeel, het huidverzorgende Eu eer it, laat Nivea vol komen en diep in de huid dringen, zonder glans achter te laten. Overdag beschermt de ingedrongen creme tegen den ongunstigen invloed van het ruwe weer, zij vervangt het door wind en weer onttrok ken huidvet en houdt de huid zacht en elastisch. 's-Nachts werkt Nivea versterkend op de huid weefsels, waardoor zij een jeugdig en frisch uiterlijk verleent. Nivea in doozen van 20—90 ets., in tuben van 35 en 55 ets. Beiersdorf N. V. Amsterdam=C.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 7