Tusschen zijn 20= en 40= jaar verbruikt de man 70% zijner krachten! 40 50 60 LEEFTIJD30 Het elftal van Axel, welks kampioenskans door het gelijke spel tegen de Zeeuwen nog weer even in gevaar werd gebracht. Op 23 Februari en 2 Maart j.l. gaf de gymnastiek-vereeniging „Rust Roest" te Zierikzee prachtig geslaagde uitvoeringen. Moment tijdens de brugoefeningen. Eenige fraaie hoogstanden. De Zeeuwen en Axel deelen den buit (22). Moment uit dezen spannenden wedstrijd voor het Zeeuwendoel, waar de keepex een Axelschen aanval onderbreekt. Dit staatje toont welke belangrijke veranderingen de bloeddruk van af den leeftijd van 35 a 40 jaar ondergaat, meestal als gevolg van beginnende aderverkalking. Het is zaak dan op zijn gezondheid te letten en ééns en voor al te besluiten het advies van Koffie Hag op te volgeirr „Spaar hall en zenuwen", zonder dat het daarom komen daardoor bij Koffie Hag nog meer naar voren. nog noodig is, een aangename ge woonte als het gebruik van een goede kop koffie op te geven. bestanddeel, dat door een kunst- matigen prikkel op den duur den weer stand van het zenuwstelsel verslapt. Spaar hart en zenuwenbe denk, dat ge zoo oud srijt als Uw slagaderen!* Neem vanavond eens de volgende pi oef; drink na een gezonden maal tijd één of twee kopper, sterks Koffie Hag, bij voorkeur kort voor het naar bed gaan. Levert daarbij ons product bevestiging van zijn goede eigenschappen op, dan nemen wij het pakje tegen vergoeding der kosten gaarne terug. I Koffie Hag is in alle goede Kruide- i niers- en Comestibleszaken verkrijg- i baar. Maar denkt U er goed om „Hag en coffeïnevrij", daarop komt j het aan! Dat is de waarborg voor echtheid en kwaliteit! Terwijl de coffeïne hartkloppingen, verhoogden bloeddruk en een toe stand van nerveuse gejaagdheid kan veroorzaken, bevordert Koffie Hag zoowel een goede functie van het organisme als een gezonde, diepe en natuurlijke nachtrust. Hag is gegaran deerd coffeïne-vrij en voldoet aan de strenge eischen der Nederlandsche warenwet, m a. w. Koffie Hag is- ont daan van coffeïne, het schadelijke En... het is echte, lekkere koffie De bewerking van Koffie Hag be- teekent een veredeling der koffie- boonen. De ruwe boonen ondergaan eerst een ingenieus zuiveringsproces en daarna wordt het schadelijke be standdeel, de coffeïne, verwijderd. De goede eigenschappen, het fijne aroma en de heerlijker pittige smaak, bij de beste koffiesoorten zoozeer geroemd, De harde strijd om het bestaan wordt beslist tusschen het twintigste en het veertigste jaar in die jaren schept de man zich een positie, legt hij dien hechten grondslag voor later, vormt hij een gezin.een zware taak, waarbij hij in normale omstandigheden ge middeld s/4 zijner energie inboet. Twee verschillende afbeeldingen van denzelfden persoon, resp. op 20- en 40-jarigen leeftijd. Niet alleen zijn gelaat, maar ook zijn physieke weerstand is veranderd. Vanavond een kop van die goede Koffie Hag. natuurlijke koffie, maar zonder coffeïne

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 11