LUX TOILET ZEEP t Elke film doet steeds weer denken aan 9 van de 10 filmstemn het altijd BANKER Verlost Jeuk .„Pijn TOILET ZEEP <9 gratisverzekering tegen ongevallen tegen HUIDAANDOENINGEN Liever kwijt dan rifk! Wat? Likdoorns! En of! op likdoorn dan Hechtpleister B er om Magda Schneider verklaart: „Voor het gelaat van een filmster is het beste nauwelijks goed genoeg. Ik vind Lux Toilet Zeep eenvoudig schitterend." Lux Toilet Zeep geniet de voorkeur van bijna alle schoone vrouwen, die voor de film spelen, ook van zulke knappe actrices als Magda Schneider en Martha Eggerth. Lux Toilet Zeep geeft aan de huid die fluweelige zachtheid, die een bekoorlijke vrouw onweerstaanbaar maakt. Koop vandaag nog een stuk en gun Uw gelaat deze weelde: zij kost bijna niets, want de prijs is verlaagd. Martha Eggerth zegt: „Een goede teint maakt een vrouw aantrekkelijk. Daarom kies ik steeds met zooveel zorg mijn toiletzéep: natuurlijk Lux Toilet Zeep. PHOTO HARL1P LUX TOILET ZEEP per stuk20 cent pak van 3 stukken. 50 cent 12 kleine stukken. 70 cent (voor de reis en de logeerkamer) LT-S 36-0113" Geabonneerd zijn op dit blad is recht hebben op een Verzekerd zijn tegen ongevallen is 'n waar borg voor de toekomst Een Pond Sterling is geen 12 gld. meer waard! Juist daarom kunt U nu voor den prijs van een piano ons KEMBLE-vleugeltje koopen. Een juweeltje van toon en uiterlijk. Slechts 1.25 M. lang, prijsf 775.- Amsterdam, Spui 12 Rotterdam, Witte de Withstraat 32 Arnhem, Steenstraat 54 Breda, Veemarktstraat40 Leiden, Hoogewoerd 90 D.D.D., het beroemde recept van Dr. D. Oennis, wordt met succes aangewend tegen alle huidaandoeningen, zooals: Ekzeem, Dauwworm, Open Beenen, Zweren enz. Het dringt diep in de poriën door en doodt de ziektekiemen onder de huid. Reeds do oorste druppels maken een eind aan de folterende pijn en ondrage lijke jeuk. In één nacht zijn puistjes en leelijke plekken ver dwenen. U kunt geheel kosteloos het D. D. D.- Recept pro- beeren: schrijf een briefkaart aan de O. D. 0. Company te Amsterdam, en de post bezorgt U het uitkomst brengende monsterfleschje. b 23 D D D Geneesmiddel Ziezoo da» kan niet verschuiven, da» zit goed. Grootmoe gebruikte nog „van die zalf" en van „die stukkies pleister", die naaide je daar en overal. De pleister zat na een paar uur opgerold in de buurt van je knie, de zalf zocht het laaer op tusschen de teenen. Gelachen, dat die likdoorns vroeger hebben en dat konden ze ook, wont men kreeg hen toch niet weg. Kom nu eens: Een doosje Likdoorn en Eelt Remedy van Prof. Dr. Pollond en weg ziin ze. De zenuw- sloopende pijn houdt direct op. Na 2 dagen is de likdoorn of eeltplek wit geworden en Ioj van de gezonde huid. U haalt hem met twee vinaers er 1 af. Heerlijk. Geen pijn meer. Als het niet helpt ont vangt Uw geld direct terug. Deze garantie is eenig in de wereld. En dan nog een opknappend, versterkend Trannosan Voetbad, van Prof. Dr. Polland bereid met 15 minerale zouten, van de meest geneeskrachtige bronnen. Brandende, pijnlijke, doorgeloopen voeten, winter voeten, verzwakte, moede voeten van 't loopen en staan verdwijnen in een bruisend Trannosan Voetbad. Het voetbad haalt de kwade sbppen uit het bloed en regelt den bloedsomloop. Duizenden dames gebruiken het ook in de critieke dagen. Koop nog heden een pakje bij Uwen Apotheker of Drogist. Trannosan Remedy ▼oo> 8 toepassingen met Gratis Voetbad en Garantiebewijs 45 c. Trannosan Voetbad tooi 6 voetbaden be vat IS minerale xou- len45 C. Trannosan Company - Rotterdam Brussel Parijs Zurich Singapore Filialen: Londen Trannosan helpt snel en wel

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 22