Pepsodent BON Tandaanslag is gevaarlijk! BLOND HAAR Kruschen Voor 95 CENT koopt men N.V. J. HENIGER Ji N.V. J. HENIGER J§ 3 Aambeien CAPITOL THEATER 10 Rol Behangsel met rand Hoe zij haar betrekking kreeg. NIEUWE BINNENWEG 326 Om de lezers van Groot Rotterdam in de gelegenheid te stellen kennis te maken met onze nieuwe exploitatie, onder directie van André de Jong, hebben wi| besloten hen tegen inlevering van dezen bon/ op één der werkdaaen (dus niet Zaterdags of Zondags) tegen onderstaande gereduceerde prijzen toegang te verleenen Op de Avondvoorstellingen: Parketf 0.40 Balcon- 0.40 Zaalfauteuil - 0.50 Stalles- 0.60 Balconfauteuil - 0.60 Op de Matinee's: Parketf 0.25 Balcon- 0.25 Zaalfauteuil - 0.30 Stalles- 0.45 Balconfauteuil - 0.40 Geldig voor twee personen GEO. BOTERSLOOT 121 f) f*\ T l_l C I I C D TELEFOON No. 56301 bij R W I fl C IJ C IV Beziet tandaanslag eens door een microscoop. Dit vindt de geleerde, wanneer hij den tandaanslag analyseert 1 Exemplaren van Lactobacillen, die thans door de tandheelkundige wetenschap aansprakelijk worden gesteld voor tandbederf. 2 Exemplaren van Pyogenes Strep- tocokken. Licht glanzend maakt zelfs een onknap gezicht mooier Natuurlijk, een aardig gezicht is veel waard, maar mooi blond haar kan alleen reeds zóó innemend, zóó wondervol zijn, dat men het gezicht vergeet, betooverd door de schoonheid en den glans van het haar. Wanneer U Uw haar zoo vol bekoorlijkheden wilt behouden, wanneer U zijn kleur en lichten glans der jeugd behouden wilt, gebruik dan Nurblond, de shampoo zonder weerga, speciaal bestemd voor de instandhouding van de fijne en zoo gevoelige struc tuur van natuurblond haar. Nurblond voorkomt niet alleen het donker worden, doch geeft ook reeds donker of kleurloos geworden haar den oorspronkelijken lichten goudglans terug. Nurblond bevat geen kleurmiddel, geen henna, en is vrij van soda en alle schadelijke bestanddeelen. Overal verkrijgbaar. Imp. Firma B.Meindersma, Den Haag - Amsterdam Sneek. U hebt geen microscoop noodig om te zien of tanden zijn aangetast. Met het bloote oog ziet U het direct, want tandaanslag is zeer leelijk. Maar slechts de microscoop ziet het gevaar. Hoe de fraaiste tanden verwoest kunnen worden. Wanneer tandaanslag vergroot wordt, zult U vele levende bacteriën vindenLactobacillen, die tand bederf veroorzaken. Z.ij scheiden zuur af, dat glazuur oplost en tandbeen aantast. Lactobacillen komen in ongelooflijk groote aantallen voor. Tandaanslag, van een enkele tand geschraapt, kan reeds millioenen levende organismen bevatten. De wettenschap kent slechts één manier om deze bacteriën te bestrijden, n.l. den tandaanslag, aller eerst te verwijderen. Ondanks herhaaldelijk borstelen blijft tandaanslag toch vastzitten. Daarom hebben de Pepsodent laboratoria een nieuw materiaal vervaardigd. Het is geheel verschillend in samenstelling en in uitwerking van hetgeen in andere tandpasta's wordt gevonden. Sommige tandpasta's bevatten materiaal, dat het glazuur beschadigt. Het nieuwe materiaal van Pepsodent is tweemaal zoo zacht als dat in andere pasta's wordt aangetroffen. Toch is het zonder weerga voor het vei wijderen van den tandaanslag, terwijl de tanden blinkend wit worden. Alleen Pepsodent bevat dit nieuwe materiaal! Denkt hieraan, wanneer LI eenige luttele centen wilt be sparen, door goedkoope tandpasta te koopen. Kipstraat hoek Pannekoekstraat, Telefoon 11309 Prima Haarvilthoeden van f 5.50 VOOR ELK Z'N KEUS Gr. Hilledijk, hoek H. Croesinokstraat, Telef. 11293 Gleufhoeden vanaff 1.75 Zijt Gij tevreden, zegt het Uw vrienden. Hebt Gij klachten, zegt het ons. Groot tube f 0.75, dubbele tube f 1.25. Bel op: 1-3-7-3-1 HET adres voor MAATKLEEDING J. MILTENBURG Prins Hendrikkade 138, «'dam Betaling in overleg met cliënt BOOMS AAMBEIENZALFBOOM In- en uitwendige, zoowel bloedende als blinde aambeien worden krachtig bestreden door Aambeienzalf Boom Het jeuken bedaart spoedig. Alleen echt zoo de verpakking is voorzien van bijstaand fabrieksmerk. - Verkrijgbaar in Apotheken en Drogistwinkels a 0.90 per potje Toen deze vrouw een nieuwe be trekking zocht, begreep zij wel, dat haar 52 jaren naar kansen konden verminderen. Daarom gaf zij haar leeftijd op als 43. Men vond, dat zij er nog niet als 43 uitzag en gaf haar de betrekking. Het geheele verhaal vertelt zij in haar brief „Kier jaar geleden verloor ik mijn man en was toen genoodzaakt als huishoudster in mijn eigen onder houd te voorzien. Twee jaar geleden leed ik erg onder een buitengewoon slechte spijsvertering en ik voelde me zoo vermoeid en terneergeslagen. Het was me onmogelijk om vroolijk te zijn en ik zag overal als een berg tegenop. Ik nam Kruschen Salts en na drie maanden was ik een heel andere vrouw. Kort geleden kreeg ik mijn betrekking hier, en toen ik mijn leeftijd opgaf als 43, vonden zij dat ik er jonger uitzag. Mijn gezondheid en opgewektheid en goeden moed, ik schrijf het alles geheel toe aan Kruschen Salts. L.W." De reden waarom Kruschen Salts u gezond maakt en gezond houdt is, omdat elke kleine smaaklooze dosis voor den geheelen dag een voldoende hoeveelheid bevat van de zes minerale zouten, die uw lichaam noodig heeft zouten die de natuur t-1 BOOMS AAMBEIENZALFBOOM S u wel zou verschaffen indien u een gezond, beweeglijk leven leidde in de open lucht. Deze levenskrach tige zouten zullen uw lever en nieren aansporen tot beter func- tionneeren, zoodat elk spoor van giftige afvalstoffen uit uw orga nisme verdreven wordt. Het aldus gezuiverde, verfrischte bloed zal elke vezel van uw lichaam door stroomen. Koop vandaag nog een flesch Kruschen Salts en begin morgenochtend met „de kleine, dagelijksche dosis." Maak er een vaste gewoonte van en uw inwen dige organen zullen voortaan altijd goed functionneeren. Met den dag zult u zich opgewekter en flinker voelen, tot u de gezondheid tot in de vingertoppen voelt tintelen. is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten a f 0.90 en f 1.60 per flacon. Stralende gezondheid voor 1 cent per dag. Imp.: N.V. Rowntree Handels Mij. Heerengracht 209, Amsterdam-C. Adverteeren doet ver koopen De Tandpasta die den aanslag verwijdert. Hield zich 9 jaar jonger!

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 14