En op zekeren dag komt men tot de ontdekking, dat men 40 jaar oud is! Brieven "colporteurs ABONNEERT U OP DIT BLAD die bewijzen. ZONDER GEHEIMEN! De WITT'S pillen Twee verschillende afbeeldingen van denzelfden persoon, resp. op 20- en 40-jarigen leeftijd. Niet alleen zijn gelaat, maar ook zijn phrsieke weerstand is veranderd. Leer na Uw 35ste jaar Uw hart en zenuwen sparen. Koffie Hag zal U daarbij helpen. 7Nwordt het hoog tijd aan eigen welzijn te denken, na zoo lang voor dat van anderen gewaakt te hebben. Steeds zorgde hij voor anderen, voor zijn vrouw, zijn kinderen. In twintig jaar verbruikte hij ten bate van zijn gezin drie kwart zijner energie. Zijn hart was niet zoo jong meer, zijn slagaderen hadden de elasticiteit der jeugd verloren. Zijn dokter zeide tot hem „De bloeddruk ondergaat van af 35 a 40 jaar vaak belangrijke wijzigingen, hetgeen wil zeggen, dat het hart meer arbeid moet verrichten om hetzelfde te presteeren". Een bezoek bij den dokter stelt U (IS) <H) (IS) leeftijd: 30 O nO O m O Van af 35 tot 40 jaar neemt de bloeddruk belangrijk toe. in staat de balans op te maken na 20 jaar hard werken! U zult leeren Koffie Hag te drinken, want doktoien bevelen, getuige 28316 notarieel bevestigde attesten, alom het gebruik van deze onovertrefbare koffie aan. Terwijldecoffeïne hartkloppingen, verhoogden bloeddruk en een toe stand van nerveuse Gejaagdheid kan veroorzaken, bevordert Koffie Hag zoowel een goede functie van het organisme, als een gezonde, diepe en natuurlijke nachtrust. Hag is ge garandeerd coffeïnevrij en voldoet aan de strengen eischen der Neder- landsche warenwet, m.a.w. Koffie Hag is ontdaan van coffeïne, het schadelijke bestanddeel, dat door een kunstmatigen prikkel op den duur den weerstand van het zenuw stelsel verslapt. En het is echte, lekkere koffie De bewerking van Koffie Hag beteekent een veredeling der koffie- boonen. De ruwe boonen ondergaan eerst een ingenieus zuiveringspro ces, daarna wordt het schadelijke bestanddeel, de coffeïne, verwijderd. De goede eigenschappen, het fijne aroma, en de heerlijke pittige smaak, bij de beste koffiesoorten zoozeer geroemd, komen daardoor bij Koffie Hag nog meer naar voren. Neem vanavond eens de volgende proefDrink na een gezonden maal tijd één of twee koppen sterke Koffie Hag, bij voorkeur kort voor het naar bed gaan. Levert daarbij ons product niet een bevestiging van zijn goede eigenschappen op, dan nemen wij het pakje tegen vergoe ding der kosten gaarne terug. Koffie Hag is in alle goede Kruide niers- en Comestibleszaken verkrijg baar. Maar denkt U er goed om „Hag en coffeïnevrij", daarop komt het aan! Dat is de waarborg voor echtheid en kwaliteit. Vanavond een kop van die £ocde Koffie Had echte koffie, maar zonder coffeïne. Dan moet U maar eens beginnen met U flink en sterk te voeden en dagelijks aan het ontbijt en voor het naar bed gaan een kop Ovomaltine te nemen. Dat geeft U de kracht en de energie weer terug. Ovomaltine is een extract uit natuurlijke voedingsmiddelen. Ovomaltine bevat alleen de werkelijk voedende bestand- deelen daaruit. Daarom versterkt Ovo zoo. Omdat het louter voeding is. Neemt eens een proef. Voor 70 ct. heeft U reeds een busje versterkt ook U U kunt er V4 af komen RHEUMAT1EK Hamburg. Hiermede verzoek ik U, mij 5 buisjes Focil- Pastilles a 100 stuks te zenden. Indertijd ontving ik 10 buisjes, waarvoor ik U dank zeg. Mijn gewicht is van 108", K.G. teruggeloopen tot 90 K.G. De 5 buisjes die ik thans bestel zijn om te trachten het gewicht van mijn vrouw te verminderen. Met vriendelijke groeten en dank, j V*sa. Ik verzoek U beleefd mij 1 buis Facil te zenden. Ik heb met 1 buis reeds ongeveer 5 K.G. aan gewicht verloren en het zal mij daarom zeer aangenaam zijn spoedige toe zending te mogen ontvangen. q q Facil is verkrijgbaar in apotheken en drogisterijen a f3.- per buis van 100 pas tilles voor een vermageringskuur van 3 weken. Wij vragen voor ons blad nog eenige bekwame actieve Colporteurs. Sollicitaties schriftelijk aan Bur. Groot Rotterdam, Stationsweg 24, Rotterdam 'n MIDDEL tegen Uw dokter, Uw apotheker of drogist zal U ver tellen hoe weldadig de bestanddeelen zijn, die op iedere De Witt-doos gedrukt staan. Wees niet langer gekromd door ischias, spit, gewrichtspijnen of rheumatiek. De Witt's pillen drijven het vergif tige urinezuur, de oorzaak van alle rheumatiek, uit Uw lichaam. Hieronder vindt U een bon voor Uw eerste 'gratis dosis PRIJS f 1.— en f 2- PER FLACON Prinsengracht 983, Amsterdam Zendt mij gratis en franco een monster De Witt's pillen. Naam Adres met 1' v cent frankeeren

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 19