Probeert u dit ook eens! IBS De oude tijd M We gaan terug naar d'ouden tijd, het geld is van de baan en hij die nog wat kwijt wil zijn, moet aan het ruilen slaan. Zooals bij de Germanen eens (toen 't geld nog niet bestond) een vrouw bijvoorbeeld werd geruild voor boonen of een hond. Zoo erg is het gelukkig niet meer in het Zeeuwsche land; en toch deed voor tabak een boer een stierkalf van de hand Een paar sigaren, Karei I, of was het Kaveewee? (het kalf is toch geen centen waard, dus neemt het beest maar mee). Men vraagt terecht; waar moet het toch op zulke wegen heen? Vraag het de Crisis, want die weet het enkel en alleen Stel uw huid eens op de proef! Strijk met den rug van uw hand over uw gezichtIs uw huid nog soepel, maar toch stevig? Of voelt zij stroef aan? Zoo ja, dan is uw teint verwaar loosd. Masseer twee maal daags gezicht en hals met het rijke schuim van Palmolive zeep en warm water. Spoel daarna afeerst met warm, dan met koud water. Zorg er voor, dat deze massage regelmatig en flink is. Hoe beter het verzachtende schuim uw po riën binnendringt, hoe sneller u de verrassende resultaten kunt waarnemen. 2 voor 3 Oct H-Ï3-78 AB De groote hoeveelheid olijfolie, in elk stuk Palmolive verwerkt, doet wonderen! Zij geeft uw huid haar jeugd terug Op de bloemenmarkt te Middelburg. Teekenen van de naderende lente. inn Een kijkje op de Axelsche marktdie nu in het voorjaar wordt opgeluisterd door aanwezigheid van een keurcollectie paarden uit Zeeuwsch Vlaanderen, waarvoor in deze omgeving altijd nog veel belangstelling bestaat. De scholierentooneelvereeniging „Rhetorica" te Middelburg gaf een goed geslaagde opvoering van .Ernst". Een scène uit het derde bedrijf.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 22