DE BITTERE KELK %eeuw6cA Jfieuutó RADOX 7»£ ONZE NIEUWE ROMAN VANDALISME 1406 VRIJDAG 31 MAART 1933 No. 44 In het volgende nummer vangen wij de publicatie aan van een even sensationeelen als ontróerenden roman, door den bekenden Amerikaanschen auteur OCTAVUS ROY COHEN. Een man verkoopt zijn leven aan een bendeleider, een vrouw helpt het hem door haar liefde terugwinnen. De Ierseksche Damclub werd kampioen van den Zeeuwschen Dambond de He klasse Te Ierseke brandde de schaapskooi aan de Damstraat af. Het vee was gelukkig in veiligheid. De Mondharmonica- en Tooneel- vereeniging E.M.M. te Middelburg voerde onder groote belangstelling haar 5e revue op,,'t Is knal" en oogstte buitengewoon veel suc ces. Slotscène van het Ie deel, de Zonnefinale" Vijf honderd boomen doodgemaakt, mishandeld en verwoest Maar wie het deed, dat weet men niet, die kerel houdt zich koest! Een laffe daad, uit wraakmotief in ruzie sfeer begaan Maar wai hebben die boomen nou met ruzie uit te staan In Zeeland kwijnt het houtgewas, en sterft de iep al uit Dan komt zoo n kerel met een mes, en roeit wat leeft nog uit-, We wenschen aan geen mensch wat kwaads, maar hopen dat de wet dezen vandaal zonder proces achter de tralies zet Beschermt het hout, het maakt ons land een tuin voor vreemd en eigen Plant boomen aan, verniel ze nooit, en help vernielers krijgen Ziehier wat Mejuffrouw W. M. K. te Hoorn schrijft „Ik gebruik Radox reeds ruim anderhalf jaar. Ik kan het aan iedereen aanbevelen. Ik heb erg veel last van puistjes in mijn gezicht gehad en die zijn nu allemaal verdwenen." Laat vetwormpjes Uw teint niet langer leelijk maken. Zonder uitdrukken, zonder leelijke vlekken op de huid achter te laten, kunt U ze gemakkelijk verwijderen. Gebruik eenvoudig Radox, 't meest eenvoudige, natuurlijke schoon heidsmiddel. (Gebruiksaanwijzing vindt U in het pak). De huid zal een verjongingskuur ondergaan, wanneer U die geregeld behandelt met Radox, want Radox bevat, juist die waardevolle bestanddeelen, waaronder zuivere-zuurstof, die Uw huid zoo noodig heeft. Wanneer U een theelepel Radox geregeld door Uw waschwater mengt, zal Uw huid er binnen enkele dagen prachtig frisch en gezond uitzien. Door de vermenging met water komen de zuurstof en andere werkzame bestanddeelen vrij. Deze dringen onmiddellijk door de opperhuid heen naar de dieper gelegen kliertjes, welke tot nieuw leven opgewekt worden. De poriën, die verstopt waren, worden gereinigd, zoodat zij weer normaal kunnen functionneeren. En het gevolg is een vernieuwd, jeugdig, aantrekkelijk teint. Radox is heerlijk geparfumeerd en verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten. Een pak is toereikend voor verscheidene weken. Imp. N.V. Rowntree Handels Mij., Heerengracht 209, Amsterdam-C. Toet en Ham, de twee hoofd personen, die de vroolijke rollen uitstekend bezetten. De „Spaansche finale'' aan het einde van de revue viel op door smaakvolle decors en costumeering. Vetwormpjes als bij tooverslag verdwenen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 30