No. 44 VRIJDAG 31 MAART 1933 137: Vier prachtige Samojeden (eig. mevrouw Boekholts te Bla- ricum) op de internationale winner tentoonstelling, die door Cynophilia" in het R. A.I.-gebouw te Amsterdam gehouden werd. Groote scholen haringen vonden den afsluit dijk als hinderpaal op hun weg naar de vroegere Zuiderzee, zoodat in de omgeving van Wie rin gen. ten Noorden van den dijk, de haringen in massa's werden gevangenOp de vischafslag van Den Oever op Wieringen was het dan ook zeer druk; er moest tweemaal per dag geveild worden. Kwesties, die jarenlang gedachten en pennen bezig hieldenvooral in.verband met het verkeer, worden nu tegelijk opgelost. De Vijzel gracht wordt gedempt, en nu is men och begonnen met de ge deeltelijke demping van het Rokin. In de onmogelijke verkeerstoestan- den en de voortdurende opstop pingen zal nu, naar men hoopt, eenige verbetering komen. Het ge bouw Industria, rechts op den achtergrond, blijft echter staan, zoodat de uitgang van het Rokin naar 't Damrak niet breeder wordt. Hollandsche bloemen in het buitenland. Op de voorjaars- Messe te Keulen bloeiden op de Nederlandsche af- deeling Nederlandsche bol- bloemen tusschen de inzen dingen van onze haven steden en van de K.L.M. Verkeersslachtoffers van den Zondag. Bij Geldrop (N.B.) botste een auto tegen een boom met het gevolg dat de radiateur en de motor tusschen de wielen een eind naar achteren werden gedrongen en de boom tusschen de wielen kwam. Het mag wonderlijkheden, dat de inzittenden er met enkele verwondingen en gebroken ledematen afkwamen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 3